Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech mi ktoś wyjaśni co się stało z chłopami w ciągu ostatnich kilku lat? Kiedyś nie było takiego skomlenia i faceci mieli więcej RiGCzu. Teraz pokolenie ludzi z kompleksami i obsesja na punkcie swojego wyglądu. Żeby to było chociaż racjonalne dbanie o siebie, ale nie jest. Teraz jak nie urodzisz się chadem z okładki to wielki płacz i depresja. Analizowanie pigułek, rozstawu brwi, łokci, milimetry szczęki, operacje plastyczne, wydłużanie kończyn - no cyrk z wami. O tyle stało się to toksyczne, że niedość że sami siebie dołują to jeszcze innych sprowadzają na dno. Jakaś dziecinna postawa - albo urodzę się chadem najlepiej w bogatej rodzinie albo będę płakać.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #przegryw #blackpill #mgtow #tfwnogf #redpill #bluepill #samotnosc #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder #wychodzimyzprzegrywu #feels #zycie #psychologia #depresja #psychiatra #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech mi ktoś wyjaśni co się stało z chłopami...

źródło: cddfd288d50e7fa152cb46787a1ebd7204129ff241d94d887c9d56b6f3dd4416

Pobierz
  • 13
@mirko_anonim: Nie wiem, może zmieniły się realia. Może ludzie reagują na to jak wygląda obecny świat. Może mężczyźni nie chcą być całkowicie odizolowani i starają się wpasować w ramy tego co akceptują kobiety (czyli nikły i wąski procent topowych facetów).

Chociaż nie - faktycznie dzisiaj mężczyźni są słabi, w ogóle to tylko skomlą i do piachu z nimi. Nie to co z tobą - wielkim, stanowczym wzorem siły, który albo ma
@mirko_anonim: A według mnie jak tylko ktoryś wyjdzie z tego przegrywu to zdaje się wypierać wszystkiego czego się dowiedział. Jak ten zdrajca z Matrixa.

Probujemy nagiąć prawdę, by dało się pokochac kobietę. Większość pillowców wciąż sie boi prawdy. Dobrym przykladem jest wyparcie dogpilla.