Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: pomijając już idiotyczność tych teorii spiskowych, głupsze może być tylko ich idiotyczne podważanie.
Jaka jest różnica czasu na dystansie 150 m między dźwiękiem a pociskiem? Jak szybko Trump macha ręką?
  • Odpowiedz
  • 3
Jaka jest różnica czasu na dystansie 150 m między dźwiękiem a pociskiem? Jak szybko Trump macha ręką?


@siekieromotyka a co z synchronizacją dźwięku i obrazu na samym video? Tyle pytań bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
a co z synchronizacją dźwięku i obrazu na samym video? Tyle pytań bez odpowiedzi.


@WielkiNos: to dlaczego tego nie poruszasz we wpisie tylko podajesz jakieś idiotyczne wyjaśnienie związanie z różnicą prędkości?
  • Odpowiedz
@WielkiNos jedna uwaga, zamachowiec strzelał z odległości 120 metrów, więc różnice między dźwiękiem, a pociskiem są nie do zauważenia.
Tu zresztą nie ma co liczyć, bo na filmiku strzał słychać zanim się złapał za ucho xD
  • Odpowiedz
Gdyby oni ogarniali takie podstawowe rzeczy, nie byliby lewakami. Chorzy ludzie z małym IQ.


@SocialM_Center: aż mi przypomniałeś moją dyskusję na wykopie jak zapytałem kiedyś dlaczego lewaki nie zakładają swoich działalności aby "uczciwie" płacić pracownikom i równo rozdzielać zysk firmy między właścicielami, a pracownikami. Jakiś tęczowiec napisał, że nie zakładają działalności, bo są uczciwymi ludźmi, a przedsiębiorca to złodziej i oszust. xD Do swojej niezaradności i głupoty zawsze ideologię, usprawiedliwienie
  • Odpowiedz