Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kredyty na termomixy smrixy, albo kupują piekarniki w cenie pełnoletniego opla, a ja sobie robię zapiekanki w air fryerze siajomi za 200 zyla jak król.

Robiłem jeszcze kurczaki, wychodzą mega fajne. Pieczone ziemniaki jak z ogniska, robiłem frytki bez oleju i podgrzewałem pizzę bez odpalania ogromnego prądożernego piekarnika w zabudowie. Jedyna wada że trochę mały, następny kupie jakiś wielki dwukomorowy Ninja

Ciekawe co jeszcze mogę tam zrobić xD

#gotujzwykopem #jedzenie #gotowanie #kuchnia #airfryer #chwalesie #wygryw
Atreyu - Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kr...

źródło: 18d1c6e6497ba14a731c6f915fc9f5b7eef9373646324dfabbad95f4f95a3b3d_1

Pobierz
  • 123
@ladniecuchne tak tylko do ogrzania takiej kubatury potrzebuje zużyć większej ilości energii. To po pierwsze. Po drugie w 2-3 minuty nagrzewa się nowy piekarnik za 2k+. Paroletni Mastercook z wyższej półki potrzebuję 10-15 minut. Wtedy jak chcesz se zrobić np. zapiekankę to potrzebujesz powiedzmy 21 minut, a w air fryer 6. Jak chcesz zrobić zapiekanek dla całej rodziny to piekarnik wygrywa chociaż nieco droższy, ale jak chcesz se jedna czy 2 bułki
@zdrajczyciel to jest zupełnie coś innego niż mikrofala. Mikrofala podgrzeje nierówno, w dodatku nie otrzymasz chrupkości. Kup sobie i sprawdź jakie to fajne. I tak, w teorii można nazwać to małym piekarnikiem. No tylko że tak mieszka się tymczasowo w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie jest piekarnik gazowy, to masz mniejszy, lepszy zamiennik.