Wpis z mikrobloga

  • 87
@raizo777

A jakby zaprosił zwolennika jedzenia gwoździ? I zamiast co chwila go punktować: "a przecież są ostre, można się pokaleczyć, grozi to śmiercią lub kalectwem" mówił "a więc uważa pan że gwoździe są smaczne, jakie pan najbardziej lubi jeść? używa pan przypraw?" i nic więcej to byłoby ok, nie? Nie miałoby to szkodliwych skutków? Tak samo jest z antyszczepami.
  • Odpowiedz
@Jabby Ba, wystarczy że zaprosi jakiegoś Ukraińca, który będzie opowiadał że Wołynia nie było, tylko Polacy są źli. Zaraz byś zobaczył jak obecni obrońcy rymanowskiego i wolności wyrażania poglądów będą go hejtowac i pisać do YouTube, żeby zablokowali mu konto za szerzenie dezinformacji.
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: ale za to mnóstwo innych twórców dodała swoje materiały do tego wywiadu. na yt często sam twórca nie musi komentować swoich popularnych materiałów bo inni robią to za niego. wręcz jest kilku bardzo popularnych gości którzy z tego żyją, odpalają czyjeś materiały i je komentują
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: A czy dziennikarz to jest jakiś omnibus i posiada wszelaka wiedzę, aby byc kompetentnym do prostowania slow swoich gości? Rola dziennikarza podczas wywiadu jest dowiedzieć sie co ma na dany temat do powiedzenia jego rozmówca, a nie uciekać się do komentarzy, bo w tym momencie staje się publicysta.
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: A kto ustala co jest konsensusum naukowym? Czy zbierani są wszyscy naukowcy z danej dziedziny i głosują? Ile procent naukowców musi się zgadzać żeby był konsensus? A jeśli część naukowców się nie zgadza z tzw konsensusem naukowym?

A jak mam sprawdzić czy konsensus nie tworzą przekupieni przez globalistów naukowcy który mają na celu depopulacje ludzkości oraz jej ogłupienie by lepiej się sterowało gojami?

Czy mam wolność nie uznawania konsensusu?
  • Odpowiedz