Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kredyty na termomixy smrixy, albo kupują piekarniki w cenie pełnoletniego opla, a ja sobie robię zapiekanki w air fryerze siajomi za 200 zyla jak król.

Robiłem jeszcze kurczaki, wychodzą mega fajne. Pieczone ziemniaki jak z ogniska, robiłem frytki bez oleju i podgrzewałem pizzę bez odpalania ogromnego prądożernego piekarnika w zabudowie. Jedyna wada że trochę mały, następny kupie jakiś wielki dwukomorowy Ninja

Ciekawe co jeszcze mogę tam zrobić xD

#gotujzwykopem #jedzenie #gotowanie #kuchnia #airfryer #chwalesie #wygryw
Atreyu - Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kr...

źródło: 18d1c6e6497ba14a731c6f915fc9f5b7eef9373646324dfabbad95f4f95a3b3d_1

Pobierz
  • 123
@Dioromeh: @zdrajczyciel no nie do końca bo konstrukcja jest inna, termoobieg jest potężny jak na rozmiary (by rozwiewać warstwę zimnego powietrza w około potraw bez podgrzewania jej) a cale urządzenie jest zrobione tak by minimalizować straty energii (brak okien), do tego mała objętość sprawia ze nagrzewa sie blyskawicznie. Sam byłem sceptyczny bo mam piekarnik i właśnie AF ale różnica jest gigantyczna i nawet nie myślę o powrocie do samego piekarnika. Do
@Atreyu Ja właśnie #!$%@?łem zapiexa z erfrajera.
To co mi najbardziej odpowiada, to szybkość. Odpalasz frajera na 180 stopni i 4 minuty zapieks gotowy. A piekarnik zanim się rozgrzeje do tych 180 stopni to spokojnie z 10 minut a potem zanim się upiecze to kolejne 10 minut.

Polecam zapiekanki z bierdruła, chrupiące, serek spieczony.
Lasagne z Lidla też smaczna.
wiec argumenty z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ladniecuchne: mordo #!$%@? frytkownice beztłuszczowe mają zazwyczaj z 5 albo góra 10 litrów pojemności, standardowy piekarnik pełnowymiarowy ma 70 xd i ta frytkownica ma być mniej ekonomiczna?