Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kredyty na termomixy smrixy, albo kupują piekarniki w cenie pełnoletniego opla, a ja sobie robię zapiekanki w air fryerze siajomi za 200 zyla jak król.

Robiłem jeszcze kurczaki, wychodzą mega fajne. Pieczone ziemniaki jak z ogniska, robiłem frytki bez oleju i podgrzewałem pizzę bez odpalania ogromnego prądożernego piekarnika w zabudowie. Jedyna wada że trochę mały, następny kupie jakiś wielki dwukomorowy Ninja

Ciekawe co jeszcze mogę tam zrobić xD

#gotujzwykopem #jedzenie #gotowanie #kuchnia #airfryer #chwalesie #wygryw
Atreyu - Kupiłem sobie air frajera

Jezu ale to jest fajne xD

Ludzie biorą jakieś kr...

źródło: 18d1c6e6497ba14a731c6f915fc9f5b7eef9373646324dfabbad95f4f95a3b3d_1

Pobierz
  • 123
  • 62
A to nie jest piekarnik po prostu?


@onepnch: zasadniczo tak, mały konwekcyjny piekarnik xD

Tyle że bierze dużo mniej prądu niż taki duży w zabudowie, pojemnik czyści się w minutę w zlewie, nie trzeba go nagrzewać, szybciej wszystko piecze (ziemniaki pieczone w nim 30 min, w piekarniku trzymam prawie godzinę)
  • 19
i fryteczki dobre takie bez tłuszczu?


@KladzSie: frytek z piekarnika nie lubię, te są dużo lepsze, jak ktoś chce może lekko skropić tłuszczem i to wszystko. W smaku są jak smażone, a nie ociekają olejem

jak Ci się sprawdza to fajnie, może jak nie masz piekarnika to ma to sens.


@czuczer: ja to używam właśnie po to by NIE odpalać dużego piekarnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu też kupiłem z pół roku temu i potwierdzam, zajebiste urządzenie. Frytki do siatki zrywki, łyżka oleju, wytrząchać i do dzieła. Można nie dawać oleju wcale, tylko potem sól się wcale nie przykleja i trochę smaku brakuje. Oprócz tego polecam dowolne kawałki kurczaka (najlepsze imo skrzydełka). Najpierw gotuję wodę i robię solankę 5% z dodatkiem ziaren pieprzu, ziela angielskiego, liści laurowych. Potem mięso do lodówki, albo teraz na dwór, żeby lodówki nie