Wpis z mikrobloga

#blackpill #tinder #wzrost #pieklokobiet

Śmiałem się z wykopków co wypisywali o wzroście. Że kobieta nie spojrzy nawet jak masz mniej niż 190. Mówię, kurła ale #!$%@? XD

A tu tymczasem sam doświadczyłem szufladkowania. Nawet mi nie zależy, po prostu bawi mnie to że rzeczywiście się to wydarzyło. I że kobiety naprawdę potrafią być takie płytkie. No chyba że zostałem zbaitowany jakoś.

PS: nawet jak nie zapytała o mój poziom niemieckiego to już czułem że coś nie tak ????
Lonceg21 - #blackpill #tinder #wzrost #pieklokobiet

Śmiałem się z wykopków co wypisy...

źródło: Screenshot_20231125_094858

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lonceg21 wtedy po takim pytaniu odpowiadam mam nadzieje ze nie jesteś za niska i nie ma za dużej różnicy wzrostu miedzy nami i rozpoczynam edukacje ze powinna szukać bliżej swojego niż ponad 180 jak sama ma ledwo 165 ()()
  • Odpowiedz
@michal0110: Jak widać są ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ci którzy to odrzucają to przeciętni faceci bo nie mogą się pogodzić z tym, że wylosowali nieatrakcyjny komplet genów i przez to mają 100x trudniej na rynku niż ich damski odpowiednik.
  • Odpowiedz
  • 4
@Orowerbogatszy: napisałem "mniej więcej 177"; nie odpisała. Z 2 strony może trudno się dziwić bo w opisie dała że ma 181. Ale nigdy bym nie przypuszczał że wzrost rzeczywiście jest taki ważny.
  • Odpowiedz
@Lonceg21: no teraz 185 to średnia. Może 190 jeszcze nie jest wymagane, zależy od wieku ale wśród dzisiejszych nastolatków właśnie 180 to już średnio niski- absolutne minimum, żeby w ogóle czuć się jak człowiek, bo nawet nastolatki mają średnio 175cm i nierzadko przekraczają 180cm.
  • Odpowiedz