Wpis z mikrobloga

#blackpill #tinder #wzrost #pieklokobiet

Śmiałem się z wykopków co wypisywali o wzroście. Że kobieta nie spojrzy nawet jak masz mniej niż 190. Mówię, kurła ale #!$%@? XD

A tu tymczasem sam doświadczyłem szufladkowania. Nawet mi nie zależy, po prostu bawi mnie to że rzeczywiście się to wydarzyło. I że kobiety naprawdę potrafią być takie płytkie. No chyba że zostałem zbaitowany jakoś.

PS: nawet jak nie zapytała o mój poziom niemieckiego to już czułem że coś nie tak ????
Lonceg21 - #blackpill #tinder #wzrost #pieklokobiet

Śmiałem się z wykopków co wypisy...

źródło: Screenshot_20231125_094858

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@DestroyersPL: gościu nie mówimy tu o różnicy głowy tylko w przypadku OPa 4 cm xD, te mityczne "szpilki" to laski ubierają raz, może dwa razy w roku przy jakimś weselu czy imprezie sylwestrowej, z resztą i tak nikt nie łazi w nich całą noc, więc sam się nabierasz na ich puste gadanie o wyższym facecie bo noszą szpilki xD
  • Odpowiedz
@Lonceg21: a myslisz ze dlaczego kobiety tak czesto maja wypisany wzrost na tinderze? by niżsi faceci do nich nie pisali

zawsze cieszy jak normik dostanie czarna pigulka prosto w twarz xD
  • Odpowiedz
ubierają raz, może dwa razy w roku


@Docent_Jan_Mula: Nie wiem, z jaką ilością kobiet się spotkałeś, ale pieprzysz głupoty.
W roku laski mają masę okazji do noszenia szpilek, i nie mówimy tu tylko o formalnych wyjściach.

To, że ty należysz do grona osób, które lubią, jak baba patrzy na nich z góry, nie oznacza, że każdy taki
  • Odpowiedz
@Lonceg21 wzrost chyba zawsze był dla kobiet podstawowym parametrem z tych "fizycznych". Teraz życie poszło w internet i trudniej zweryfikować organoleptycznie, toteż czasem dziwne konwersacje wynikają :)
  • Odpowiedz
@Lonceg21 nie wiem skąd wy je bierzecie, ja mam 190 ale mam masę niskich znajomych i jeszcze nigdy nie mieli sytuacji gdyby któraś go cancelowala ze względu na wzrost. za to gdy odpalę wypok to co druga to robi xd
  • Odpowiedz
@Lonceg21: ja trochę nie rozumiem o co jest to całe oburzenie. Ja nie lubię wysokich lasek i za tinderowych czasów też zaznaczałem w opisie, że nie chcę żyrafy. Szok, że ludzie mają preferencje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Lonceg21: niski facet = gruba baba.
Nie dziwią mnie pytania kobiet o wzrost bo sam zawsze przed spotkaniem wyciągałem dyskretnie zdjęcie na którym była widoczna sylwetka, tylko po to by sprawdzić czy laska nie jest gruba.
Nie obchodzi mnie że na wzrost nie masz wpływu a na wagę masz, laska która urodziła się szkaradna też mi się nie spodoba pomimo że to nie jej wina.
  • Odpowiedz
@Lonceg21 To jest ten rodzaj stereotypu, w którym trudno uwierzyć, szczególnie osobom normalnym (dla mnie #przegryw to zaprzeczenie normalności), dopóki się go nie zobaczy na własne oczy.

Kiedyś byłem blisko z osobą, która zwierzyła mi się (szczera rozmowa) z preferencji swoich przyjaciółek. Wszystkie ogarnięte studentki, wykształcone. Tak, padł tam wzrost. Nieważne ile zarabiasz, jakie masz poglądy, kim jesteś w życiu. Musisz mieć WZROST.
  • Odpowiedz
@kompek: w tym, że jakieś 99% kobiet nie wejdzie w długi związek z niższym chłopem manletem. Może ten jeden procent to jakieś fetyszystki lub problemy psychiczne i nadmierna empatia. Taka żyrafa 182 cm- jeżeli jest trochę starsza, tzn. ma 25 lat to po prostu ma najczęściej problem ze znalezieniem chłopa- dlatego w ogóle się stara i aktywnie wdaje się w konwersację.
  • Odpowiedz
@Lonceg21: Jak laska ma 181 cm to faktycznie może wymagać wyższego partnera, chociażby na podstawie własnych doświadczeń z niższymi od siebie facetami.

Anegdotycznie dodam że miałem kumpele co miała ok. 180cm i uwielbiała niższych kolesi, dość pocieszne to było.
  • Odpowiedz