Wpis z mikrobloga

#blackpill #tinder #wzrost #pieklokobiet

Śmiałem się z wykopków co wypisywali o wzroście. Że kobieta nie spojrzy nawet jak masz mniej niż 190. Mówię, kurła ale #!$%@? XD

A tu tymczasem sam doświadczyłem szufladkowania. Nawet mi nie zależy, po prostu bawi mnie to że rzeczywiście się to wydarzyło. I że kobiety naprawdę potrafią być takie płytkie. No chyba że zostałem zbaitowany jakoś.

PS: nawet jak nie zapytała o mój poziom niemieckiego to już czułem że coś nie tak ????
Lonceg21 - #blackpill #tinder #wzrost #pieklokobiet

Śmiałem się z wykopków co wypisy...

źródło: Screenshot_20231125_094858

Pobierz
  • 50
@7160: @c43amg Kiedy wy się nauczycie, że wzrost u facetów = wiek u kobiet? U jednych i u drugich te parametry to absolutny wyznacznik atrakcyjność, kobieta może sobie ważyć nawet 50 kg, ale jak ma 50 lat to i tak kogo to obchodzi?

nie wiem skąd wy je bierzecie, ja mam 190 ale mam masę niskich znajomych i jeszcze nigdy nie mieli sytuacji gdyby któraś go cancelowala ze względu na wzrost.
@CloudSpanner: no bo to nawet nie sa teorie, tylko rzeczywistość opisana przez ludzi którzy doświadczają odrzucenia z najbardziej podstawowych powodów czyli wyglądu. Normictwo tego nie rozumie, bo zazwyczaj nie doświadczało tego, więc to oni sobie tworzą jakieś teorie o kobietach. Wszystko dobrze dopóki sami nie zostaną tak potraktowani gdy kobietom urośnie ego na tyle by gardzić tez normikami.
gościu nie mówimy tu o różnicy głowy tylko w przypadku OPa 4 cm xD, te mityczne "szpilki" to laski ubierają raz, może dwa razy w roku przy jakimś weselu czy imprezie sylwestrowej, z resztą i tak nikt nie łazi w nich całą noc, więc sam się nabierasz na ich puste gadanie o wyższym facecie bo noszą szpilki


@Docent_Jan_Mula: Ale na tych weselach w szpilkach, laski wyglądaj najpiękniej i chcą się tym
@slackware707: Preferencje dotyczące wzrostu ma większość kobiet. To nie tylko skrajne przykłady, na które polują przegrywy z wykopu. Nie wszystkie wymagają dryblasa, ale prawie żadna nie chce kurdupla. Bo i po co? Niskich mężczyzn jest mało w populacji, więc na jego miejsce nawet przeciętna dziewczyna znajdzie sobie kogoś wyższego. Wygląda taki ktoś ładniej, jest bardziej pociągający, lepiej pokazać się na weselu i nie trzeba się tłumaczyć babci, dlaczego on taki niski.