Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdy analizuje swoje życie np. 5-7 lat wstecz to myślę, że mogłem uniknąć samotności. Mam na myśli okres studencki, kierunek na którym było dużo lasek. Człowiek nie myślał wtedy, że po studiach kontakty się urywają i ludzie idą w swoim kierunku. Sporo było już zajętych, zaręczonych, sam też niekiedy próbowałem żeby gdzieś z jakąś po zajęciach. Generalnie co mogłem to zrobiłem a i tak wyszedłem z niczym ALE myślę że mogłem dać z siebie 120% bo to był jedyny moment w życiu gdzie mogłem coś ugrać (ilość kobiet wokół + jeszcze nie każda zamężna). Może byłaby jakaś przeciętna, która za setnym razem dałaby się namówić na piwo po zajęciach a potem by jakoś poleciało. OBECNIE to na aplikacjach randkowych dostaje zlewki od samotnych matek i ulańców 2/10, więc czasy studenckie to musiał być mój peak :))

#samotnosc #studia #podrywajzwykopem #agepill #przegryw #tfwnogf #przegrywpo30 #blackpill #hipergamia #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdy analizuje swoje życie np. 5-7 lat wstecz ...
źródło: pexels-pixabay-207920
  • 25
@mirko_anonim: bzdura, mając 28 lat teraz czuję że dopiero mam prime okres w życiu i największe powodzenie, wystarczy się czymś zainteresować, wyjsc do ludzi itp, bo więcej osob niż myślisz jest w podobnej sytuacji