Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdy analizuje swoje życie np. 5-7 lat wstecz to myślę, że mogłem uniknąć samotności. Mam na myśli okres studencki, kierunek na którym było dużo lasek. Człowiek nie myślał wtedy, że po studiach kontakty się urywają i ludzie idą w swoim kierunku. Sporo było już zajętych, zaręczonych, sam też niekiedy próbowałem żeby gdzieś z jakąś po zajęciach. Generalnie co mogłem to zrobiłem a i tak wyszedłem z niczym ALE myślę że mogłem dać z siebie 120% bo to był jedyny moment w życiu gdzie mogłem coś ugrać (ilość kobiet wokół + jeszcze nie każda zamężna). Może byłaby jakaś przeciętna, która za setnym razem dałaby się namówić na piwo po zajęciach a potem by jakoś poleciało. OBECNIE to na aplikacjach randkowych dostaje zlewki od samotnych matek i ulańców 2/10, więc czasy studenckie to musiał być mój peak :))

#samotnosc #studia #podrywajzwykopem #agepill #przegryw #tfwnogf #przegrywpo30 #blackpill #hipergamia #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdy analizuje swoje życie np. 5-7 lat wstecz ...

źródło: pexels-pixabay-207920

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nic by się nie zmieniło e-kolego. Nic. Ile byś wysiłku nie włożył to efekt byłby ten sam. Tylko wsadziłbyś więcej energii w pajacowanie przed kobietami żeby zyskać jakieś szczątki zainteresowania, które w nic byś nie przekuł. To nie twoja wina, to zestaw genów wybrał za ciebie.
  • Odpowiedz
  • 5
@LezliNilsen geny to nie wszystko.. dużą rolę odgrywa dynamika. Wystarczyłoby by chłopak był na studiach dynamiczniejszy a dzisiaj miałby pewnie żonę i dzieci
  • Odpowiedz
geny to nie wszystko.. dużą rolę odgrywa dynamika. Wystarczyłoby by chłopak był na studiach dynamiczniejszy a dzisiaj miałby pewnie żonę i dzieci


@Vedar: chvja by zrobił. Spotykał się ze znajomymi z roku i nic nie wynikło, a ma pretensje, że nie dał z siebie 120%. Chvja by zdziałał.

W najlepszym przypadku wyjąłby jakiegoś bazyla i po paru latach rozwód, bo i tak wzięłaby go z braku laku.

Wpadł w weekend taki
  • Odpowiedz
  • 0
@LezliNilsen

W najlepszym przypadku wyjąłby jakiegoś bazyla i po paru latach rozwód, bo i tak wzięłaby go z braku laku.


dobre i to by było... zaznałby chłopak trochę ciepła i szczęścia... przeżyłby wiele miłych chwil, spełnił kilka seksualnych fantazji
  • Odpowiedz
dobre i to by było... zaznałby chłopak trochę ciepła i szczęścia... przeżyłby wiele miłych chwil, spełnił kilka seksualnych fantazji


@Vedar: albo brałby udział w kolejnym nieszczęśliwym związku jakich jest większość tak naprawdę, gdzie jedynym spoiwem i powodem tego, że są razem jest dzieciak i wspólny kredyt, gdzie chłop musi prosić się o seks raz w miesiącu i tylko jest za wszystko yebany.

Nieszczęśliwy związek takich dwóch odrzutów rynku matrymonialnego to jest
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: bzdury totalne, miałeś słabe karty ale nawet nimi nie zagrałeś bo się obraziłeś i zraziłeś że są ludzie na tym świecie co mają lepsze :P

oczywiście mając kiepskie rozdanie i tak byś mógł nic nie ugrać, ale przynajmniej SPRÓBOWAŁEŚ

a jak Ty się nasłuchałeś i naczytałeś różnych kwestii, a w życiu spróbowałeś prawie wcale albo 2 razy to może tak naprawdę nie jest z Tobą tak źle, ale dałeś sobie
  • Odpowiedz
bzdury totalne, miałeś słabe karty ale nawet nimi nie zagrałeś bo się obraziłeś i zraziłeś że są ludzie na tym świecie co mają lepsze :P


oczywiście mając kiepskie rozdanie i tak byś mógł nic nie ugrać, ale przynajmniej SPRÓBOWAŁEŚ


a jak Ty się nasłuchałeś i naczytałeś różnych kwestii, a w życiu spróbowałeś prawie wcale albo 2 razy to może tak naprawdę nie jest z Tobą tak źle, ale dałeś sobie to wmówić?
  • Odpowiedz
@Linnior88:

Ogólnie ten wysryw brzmi jak , nie chciałbym być samotny gardzę połowa populacji , należy mi się Julka będę płakał


XD coś w tym jest

Chociaż na tinderze jeżeli pokazywała mi się samotna mamuśka to z miejsca odrzucałem. To nie może się dobrze skończyć przecież
  • Odpowiedz
@pawel030: no ok ale nazywanie zlewkami jakich kolwiek kobiet już mówi o nim kim naprawdę jest xD nie musi ich chcieć ale wypowiadanie się o kimś jak o śmieciu ? Koleś jest ewidentnym problemem dla samego siebie to natcyzik jakiś przekonany że mu się należy top of the top
  • Odpowiedz
Koleś się zachowuje jak rozkapryszone dziecko jak mu jakąś nie pasuje to ja nazywa zlewkami
Wyobraź sobie teraz laske która o grubszych facetach czy facetach z dziećmi pisze , że taki facet to zlewki
Laska już by była wieszana na krzyżu za takie poglądy
Mi takich jak on WCALE NIE SZKODA
Oni gardzą pewna grupa ludzi w trakeuja dobrze tylko tak zwane Julki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wiem czy Cie to pocieszy czy nie, ale uja by sie zmienilo xD
Aktualnie tinder to najlepsze miejsce, by kogos poznac, wiec jak masz problemy na tinderze to w realu, by inaczej nie bylo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No dla takich ludzi jak ta osoba umiejętność czytania ze zrozumieniem przerasta i jako pierwsi z ryjem od razu xd szkoda czytać wypociny takich ułomów nawet
  • Odpowiedz
oże byłaby jakaś przeciętna, która za setnym razem dałaby się namówić na piwo po zajęciach a potem by jakoś poleciało.


@mirko_anonim: po co w ogole zagadywac do laski, ktora cie nie kreci? potem "jakos nie poleci", dalej bedzie cie brzydzic
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Może byłaby jakaś przeciętna, która za setnym razem dałaby się namówić na piwo po zajęciach a potem by jakoś poleciało.


Z takim podejściem to lepiej że nic nie ugrałeś. Prawdopodobnie zniszczyłbyś życie swoje i tej dziewczyny. Co mam Ci powiedzieć. Domyślam się, że przespałeś czas studiów, po nich niezbyt świadomie kierowałeś swoim życie, nic nie robiłeś aby wybić się ponad przeciętność i z niskim SVM znalazłeś się w czarnej dupie
  • Odpowiedz