Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
grafik

grafik

Dołączył 19 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85627
  • Znaleziska 29854
  • Mikroblog 55773
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 159
PiotrFr
PiotrFr
przedwczoraj, 20:47:41
  • 6
O kuźwa.
Czyli cały tydzień nie ruszam się z domu

#l-------------j #pogoda #francja
PiotrFr - O kuźwa.
Czyli cały tydzień nie ruszam się z domu 

#l-------------j #pogod...

źródło: 1000037165

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik przedwczoraj, 22:38:37 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: jak 3 lata temu dopadło mnie 45 st. w Bordo, to życie mi uratowały katakumby w Katedrzeᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
Adrian00
Adrian00
przedwczoraj, 08:17:11
  • 3
#rower #wyprawyrowerowe

https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,182657,32862207,najlepsza-trasa-rowerowa-swiata-jest-w-europie-wielu-turystow.html

https://www.komoot.com/de-de/collection/4452851/-loaire-a-velo?t_s=referral&t_cid=collection_share

Planuję zrobić trasę rowerową wzdłuż Loary i Atlantyku pomiędzy 5 a 9 lipca. 4 lipca przyjeżdżam do Paryża i spędzę tam noc w hostelu. Mam już zaplanowane noclegi. Będę spał na polach namiotowych. Jakby ktoś by chciał przejechać część trasy lub zwiedzić razem jakieś zamki to by było ciekawiej bo jadę samemu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik przedwczoraj, 17:06:15 via Wykop
  • 0
Pojechałbym z tobą, ale się nie wyrobię.
Przełóż na wrzesień(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
05.06.2026, 19:53:48
  • 5
Taka siłownia w Poznaniu na Golęcinie/Olimpii - nie nie WK Dzik ale i tak lepsza niż badziewie które zwykle powstają

#poznan #silownia
Pan_Slon - Taka siłownia w Poznaniu na Golęcinie/Olimpii - nie nie WK Dzik ale i tak ...

źródło: silownia_golęcin

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 08.06.2026, 15:49:24 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: Byłem wczoraj na oględzinach i jest zajebista.
Tej bramy nie zamykają, bo bym sobie rankami podjeżdżał rowerkiem?
  • Odpowiedz
grafik
grafik 08.06.2026, 20:47:07 via Wykop
  • 0
@Pan_Slon: mnie tam wystarczy, lamus jestem. I tak jest dużo lepsza niż te wieszaki przy placach zabaw
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
08.06.2026, 00:13:48
  • 3
Odeszła Bernadeta Chirac, żona byłego prezydenta Francji Jacques'a Chiraca (zmarł w 2019). Uznawana była za najbardziej niezależną pierwszą damę Francji. Np. jeździła w pojedynkę małym miejskim Peugotem 205 bez ochrony po Paryżu. Papierowa jedynka niedzielnego dzielnika Le Parisien z Cafeyn.

#francja #polityka #odeszli2026
Poludnik20 - Odeszła Bernadeta Chirac, żona byłego prezydenta Francji Jacques'a Chira...

źródło: Zrzut ekranu z 2026-06-08 02-12-13

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 08.06.2026, 15:45:20 via Wykop
  • 0
@Poludnik20: ale ładni (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
ama_tor
ama_tor
01.06.2026, 18:27:01
  • 0
Myślałem nad zakupem spodenek rowerowych na wyprawy #bikepacking — tylko jak logistycznie ogarnąć pranie ich? Na 3 dni wezmę max 2 pary pewnie. Jak wy to ogarniacie?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 02.06.2026, 06:15:22 via Wykop
  • 0
Naucz się jeździć bez pampersa.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
29.05.2026, 05:08:12
  • 38
Koleżanka z przedszkola (żona że stomatologa syna) to wybudowała za 800 k, co myślicie ( ಠ_ಠ)
jmuhha - Koleżanka z przedszkola (żona że stomatologa syna) to wybudowała za 800 k, c...

źródło: 1000028074

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 29.05.2026, 16:07:40 via Wykop
  • 1
@jmuhha: Jakby to stało w lesie, albo jakimś wzgórzu z widokiem na góry/morze to jeszcze, ale we wsi?
  • Odpowiedz
Poludnik20
Poludnik20
22.05.2026, 10:41:26
  • 4
Pozwólcie na jeszcze jedno wspomnie z rajskiego Poznania.

#poznan
Poludnik20 - Pozwólcie na jeszcze jedno wspomnie z rajskiego Poznania. 

#poznan

źródło: 3159

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 22.05.2026, 20:52:25 via Wykop
  • 0
@winsxspl:
To jest Plac Wolności przy hotelu Bazar.
Doucz się głąbie.
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
16.05.2026, 20:28:08
  • 5
Jak się Wam podoba utwór #francja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ankietaeurowizja #eurowizja

Podobał się?

  • Super! (5) 10.7% (20)
  • Dobra nutka! (4) 27.8% (52)
  • Ani ziębi, ani grzeje (3) 40.1% (75)
  • Słabe to (2) 16.6% (31)
  • Wrzucam na #czarnolisto (1) 4.8% (9)

Oddanych głosów: 187

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 19.05.2026, 06:12:05 via Wykop
  • 0
Podeślijcie linka, bo nie oglądałem.
  • Odpowiedz
PiotrTAG
PiotrTAG
PiotrTAG
15.05.2026, 19:27:59
  • 0
Na #vinted mam wystawionego MacBooka… no i dostałem ofertę kupna z Litwy.

Jak wygląda taki handel? Jest bezpieczny?… słyszałem różne historie o rozwalonym sprzęcie, jakiś dziwnych akcjach ze zwrotem.

Jaka ja mam ochronę, jako sprzedający? Warto ryzykować na 2k zł ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 15.05.2026, 20:36:52 via Wykop
  • 0
Po kiego wystawiałeś, jak cyrasz wysłać?¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
grafik
grafik 15.05.2026, 21:17:31 via Wykop
  • 0
@PiotrTAG: klęska urodzaju widzę, rób jak baranina mówi.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
30.03.2026, 05:21:42
  • 607
Wygrana Fideszu i Viktora Orbana byłaby bardzo ważna dla Węgier, ale i dla Europy. Wpisałaby się w przewidywany przez niektórych cykl wydarzeń, wielką zmianę, razem z naszym powrotem do władzy w Polsce i wygraną prawicy we Francji — stwierdził Kaczyński


I już nie ważne że orban jest przyjacielem kogoś kto ci brata zamordował?

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 30.03.2026, 09:05:37 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Dokładnie, niech lepiej ten jego kumpel z maupą zagada, żeby wrak oddałヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz

51

Polski turysto, trzymaj się z daleka od Rosji i Białorusi!

Pokaż treści 18+

Polski turysto, trzymaj się z daleka od Rosji i Białorusi!

Po aresztowaniu rosyjskiego archeologa w Polsce na podobny los mogą liczyć Polacy wyjeżdzający do Rosji czy Białorusi. Rosyjska propaganda już wzywa, by jak najszybciej uzupełnić "fundusz wymiany".

Bulbasz
z
pl.belsat.eu
dodany: 04.02.2026, 13:08:20
  • 35
  • #
    rosja
  • #
    ruskimir
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    russiahateclub
  • #
    rosjatostanumyslu
  • #
    podroze
grafik
grafik 04.02.2026, 13:41:08 via Wykop
  • 0
@epicentrum_chaosu: Co to za temat?
Przegrywultimate
Przegrywultimate
26.01.2026, 19:41:27
  • 6
Dobry ten poznań za darmo na lodowisku można pojeździć
#poznan
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 28.01.2026, 14:26:54 via Wykop
  • 0
@Przegrywultimate: podobno na Chrobrego przy szkole wylali
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
22.01.2026, 17:17:18
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 22.01.2026, 19:26:31 via Wykop
  • 0
@wshk: o co japę drą, to nie ich bandera
  • Odpowiedz

7

Jeden z najbardziej znanych hoteli w Poznaniu wystawiony na licytację komorniczą

Jeden z najbardziej znanych hoteli w Poznaniu wystawiony na licytację komorniczą

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów hotelowych w centrum stolicy Wielkopolski Don Prestige Residence zlokalizowany w bardzo prestiżowej lokalizacji, przy ul. św. Marcin 2 (zaledwie ok. 200 m od Starego Rynku), trafił na licytację komorniczą. Dlaczego?

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 15.01.2026, 12:48:30
  • 4
  • #
    ciekawostki
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    poznan
grafik
grafik 16.01.2026, 14:14:46 via Wykop
  • 0
Nawet nie wiedziałem, że to hotel.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grafik
grafik 20.01.2026, 12:11:54 via Wykop
  • 0
@Galvay: tia, nawet Don prestiżowy. W Poznaniu nie ma za dużo cyganów, może dlatego mają te kłopoty ¯\(ツ)/¯
adamsowaanon
adamsowaanon
14.01.2026, 15:23:51
  • 0
Szukam małej, kompatkowej, lekkiej ładowarki do AA I AAA akumulatorków, 4 na raz najlepiej, jeszcze żeby miała możliwość od razu podpięcia do kontaktu w ścianie bez jakichś przejściówek, zasilaczy.

Mam LITOkala engineer Lii-500,
Ale jest za duża i za ciężka na wyjazd #bikepacking na 3 miesiące

#przemyslenia #akumulator #ladowarka #elektronika #pytaniedoeksperta #pytanie #pc #komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 14.01.2026, 15:56:17 via Wykop
  • 0
Litokala najlepsza., mała i jeszcze odda energię w razie potrzeby.
  • Odpowiedz
pwone
pwone
17.12.2025, 20:54:55
  • 0
Poleci ktoś jakieś fajne i sprawdzone miejsce w #alpy dla 2 osób na początku stycznia na kilka dni. #narty i #snowboard . Oczywiście nie oczekuję, że będzie za pół darmo, ale w rozsądnych jak na tamte okolice pieniądzach. Raczej myślę o Włoszech, Francji czy Austrii. Szwajcaria to raczej będzie najdroższa z opcji a czy w Niemczech są jakieś lepsze kurorty to w sumie nie wiem.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 18.12.2025, 06:47:54 via Wykop
  • 0
Jedź do Austrii na stubai, bedzie pan zadowolony.
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
17.12.2025, 06:11:33
  • 186
Wszystkiego najlepszego dla mojego konta. Właśnie zostało pełnoletnie #chwalesie #zalesie
Dorciqch - Wszystkiego najlepszego dla mojego konta. Właśnie zostało pełnoletnie #chw...

źródło: 1000040462

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 17.12.2025, 09:35:58 via Wykop
  • 1
@Dorciqch:
Sam zapomniałem świętować, pozdro600 gówniaro(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
grafik - @Dorciqch: 
Sam zapomniałem świętować, pozdro600 gówniaro(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: 1000039006

Pobierz
  • Odpowiedz
grafik
grafik 27.11.2025, 16:56:46
  • 0
Mirki, jakiś strumyk na #lechpoznan dzisiaj?
Ktoś coś?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik
Autor
27.11.2025, 17:25:16 via Wykop
  • 0
Nie ma jajek, daj prv( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
12.11.2025, 10:47:00
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grafik
grafik 12.11.2025, 11:26:14 via Wykop
  • 1
Trochę xD, ale jaki kontekst?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Rafał

  • Lubię ludzi, przyrodę, rower, snowboard, swoją pracę i internet.
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking