Wpis z mikrobloga

Doprowadza mnie do szału to jak polackie społeczeństwo traktuje Ukraińców.

Na wykopie Ukraińcy są wyśmiewani.
Na mojej grupie osiedlowej pojawiają się negatywne wpisy w stosunku do Ukraińców.
Na facebooku wszyscy klaszczą uszami że dobrze że kierowcy blokują granice.

Patrzę i niedowierzam co się dzieje z tym społeczeństwem, za granicą jest wojna i Ukraińcy potrzebują wszelkiego dostępnego wsparcia, militarnego jak i mentalnego a wy sobie urządzacie tutaj jakiś cyrk.

STAND WITH UKRAINE.

#ukraina
  • 62
  • Odpowiedz
@Julxe: to mowisz ze "polackie" spoleczenstwo wysmiewa ukraincow? No nic nie poradze ze jeszcze wiekszosc Polakow jest na tyle "zacofana" ze nie odczuwa pogardy dla wlasnego narodu tylko wysmiewa wady innego. Moze naklad wyborczej zwiększyć? "polactwo" wytrzyma...
  • Odpowiedz
  • 0
@DrakkainenV: @opk20 @ZAPRASZAM_DO_POLONEZA ale wy onuce nie rozumiecie że to Ukraińcy MAJĄ PRAWO stawiać warunku bo gdyby nie ONI to wojna już byłaby w tym kraju? Ukraińcy muszą stawiać warunki bo inaczej chytre polackie społeczeństwo dałoby im tylko gówniany sprzęt a poza tym to Ukraińcy ciągną polacką gospodarkę, zastanówcie się co by się stało gdyby teraz Ukraińcy wyjechali.
  • Odpowiedz
@Julxe: No tak, gdyby nie gubiona pomoc humanitarna i militarna, mężczyźni w wieku do walki uciekający z kraju i popełniający przestępstwa u nas (często z próbami korupcji), nieużywane czołgi i blokowanie naszych ciężarówek to już dawno Warszawa była by bombardowana, ch... w NATO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na wykopie Ukraińcy są wyśmiewani.


@Julxe: Jakoś nie zauważyłem. Jedno słowo krytyki w stronę Ukrainy kończy się wyzywaniem od ruskich onuc.

za granicą jest wojna i Ukraińcy potrzebują wszelkiego dostępnego wsparcia


Nie. Czekaj, czy oni nam pomagali w 1939? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Julxe: może trzeba przestać patrzeć na te polackie a zacząć zwracać uwagę na to co się dzieje na własnym podwórku.
  • Odpowiedz