Wpis z mikrobloga

Ej mirki #programowanie #programista15k

Poproszę o wasze typy - z dowodami, kogo warto jednak dodać na tych tagach na czarną listę. Będę aktualizował ten wpis w miarę możliwości, bo to się już zupełnie nie daje przeglądać. Póki co, u mnie niestety trafia na tą listę kolega

@nad__czlowiek

bo ile można w kółko spamować o tym samym.
  • 44
  • Odpowiedz
@Oo-oO: wlasnie mam podobne postanowienie, zeby zaczac wrzucac na czarnolisto i mam parę typów bo dziennie
20-30 postów z czego średnio:
- 5 o tym jak AI wygryza devow
- 10 o kryzysie w IT
- 5 o tym jak się ktoś nie narobił, walił konia w pracy albo w 2h zrobił 2 tygodniowy sprint i musi się tym pochwalić randomom na wykopie
te powyższe zwykle piszą te same osoby
-
  • Odpowiedz
  • 0
@zibizz1: haha. Tobie też już niewiele brakuje, więc się pilnuj ;) w mojej notatce jesteś już po prostu infaktowym naganiaczem ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gennwat: a nie usunął już konta? tzn pewnie są jakieś multi, ale nie kojarzę obecnie kto ostatnio w kółko na scruma narzeka ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@obieq: Bulldoga rzeczywiście chyba mam na czarnej już, jeszcze warto wspomnieć chyba o pomelo

@ Bulldogjob
@ exori_vis
@ JustJoinIT # nie widziałem by dużo spamowali, ale też mam na czarnej ;)
@ maniserowicz
@ nad__czlowiek
@ p0melo
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: chyba wam juz nie odpowie :) zajmjcie sie tym co wam dobrze wychodzi czyli pozyskiwaniem i wrzucaniem dobrych ofert zamiast zadawac tutraj durne pytania dla atencji, a jak nie to kupcie sobie po prostu reklame sponsorowana
  • Odpowiedz
@obieq: Chyba jedno nie musi wykluczać drugego. Nie jesteśmy nachalni z pytaniami, część z nich dotyczy minionych czasów w świecie technologii ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ofert u nas nie brakuje, zawsze ktoś coś dla siebie znajdzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@JustJoinIT: miałem widać powody, niekoniecznie mam ochotę się nimi dzielić. By nie zostawiać was z pustymi rękoma, mogę wspomnieć o jednym - kontent pseudośmiesznych memów nie jest mi do szczęścia potrzebny, tak jak bełkot promowania artykułów z konkretną - mocno subiektywną - tezą buldoga.

Zastanawiam się co zrobić z grupą mireczków dwóch typów:
- nowe konta, może multi, może nie, typu:
KawaRozpuszczalna
- stare konta, tyle że albo karmiące trolli, albo
  • Odpowiedz