Dewator96 Dewator96 16 godz. i 42 min temu 0 + Halland ale Bońka nie dogonisz tak szybko na mundialu#mecz
Dewator96 Dewator96 16 godz. i 45 min temu via Wykop 0 + @Manioza: najslabszy napastnik w historii Polski
Dewator96 Dewator96 16 godz. i 46 min temu 3 + pilkarz ekstraklasy robi co moze to jakieś pastuchy to psują#mecz
przemytni-azbestu przemytni-azbestu 16 godz. i 47 min temu 0 + Gdyby lewus był choć w 20% jak Haaland to Polska byłaby mistrzem świata.Fakt, nie opinia.#mecz #mundial
Dewator96 Dewator96 16 godz. i 47 min temu via Wykop 1 + @przemytni-azbestu: w 2020 i 2021 niestety nie bylo mundialu
Dewator96 Dewator96 17 godz. i 23 min temu 2 + 3 wątki ekstraklasowe w tym meczu2 pilkarzy z EkstraklasyHalland mający kuzyna i przyjaciela w Ekstraklasie(。◕‿‿◕。)#mecz
AtlantyQ AtlantyQ 17 godz. i 21 min temu via Android 0 + @Dewator96: Normalnie prawie jakby Polska grała na MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dewator96 Dewator96 przedwczoraj, 20:19:47 5 + europa ma szczęście że Francja jest afrykańska, jedyni będą bronić jej honoru#mecz
KRZYSZTOF_DZONG_UN KRZYSZTOF_DZONG_UN przedwczoraj, 17:56:41 1 + a patałachy na wakacjach... wstyd#mecz
ignorancie ignorancie przedwczoraj, 17:54:22 1 + Patałachy by p--------i 3-0 z tymi zielonymi wyspiarzami#mecz
Dewator96 Dewator96 przedwczoraj, 16:07:08 11 + ktoś musi zacząć:po 5 minutach stwierdzam że zielony przylądek by nas r------l #mecz
duszan_z_kapitana_dupy duszan_z_kapitana_dupy przedwczoraj, 16:08:35 via Wykop 2 + @Dewator96: egzotyczni przeciwnicy zawsze są najtrudniejsi, to nie był dobry dzień bednarka
Atomus Atomus przedwczoraj, 16:08:59 via Wykop 0 + @Dewator96: z Afryki wyszło 10 zespołów, a to nie jest strefa amatorów jak to Ameryki północnej/środkowej. Także skill tam jest
Nehro Nehro przedwczoraj, 03:53:39 186 + Szwecja właśnie udowadnia dlaczego gra na Mistrzostwach Świata a nasze łamagi pewnie by w p---e dostały albo remis wymęczony.#mecz źródło: obraz Pobierz
Dewator96 Dewator96 przedwczoraj, 08:03:16 via Wykop 16 + @Nehro: przecież nie tak dawno z tą Szwecją graliśmy lepiej od nich to co ty p--------z
Dewator96 Dewator96 przedwczoraj, 08:01:58 4 + Przypominam że ze Szwecją graliśmy jak równy z równym na wyjeździe #mecz
skeeto666 skeeto666 przedwczoraj, 08:02:59 via Wykop 4 + @Dewator96: no, a teraz mozemy czekac na lige narodow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adrian090298 Adrian090298 przedwczoraj, 04:02:09 9 + #mecz różnica klas była na tyle wyraźna , że byśmy to wygrali i mieli już niemal pewny awans z grupy... szkoda bardzo
Dewator96 Dewator96 przedwczoraj, 08:00:59 via Wykop 0 + @Serrrek: nie, nie, w tym mundialu wystarcza 3 pkt by przejść dalej mordo
Pierre_Dolony Pierre_Dolony przedwczoraj, 07:55:01 197 + #mecz Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości... źródło: cup Pobierz
Dewator96 Dewator96 przedwczoraj, 08:00:09 via Wykop 1 + @Pierre_Dolony: tak by było bo w barażu ze Szwecją graliśmy jak równy z równym
Nowy_wypok_Nowy_ja Nowy_wypok_Nowy_ja przedwczoraj, 04:37:29 37 + Gdyby to Polska tak odstawiła z rana Tunezję 5-1 to mejweny by nas już od rana chrzcily na mistrzów świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz #pilkanozna #reprezentacja
Dewator96 Dewator96 14.06.2026, 21:48:52 4 + polska wygra o 4 z tunezją i mamy autostradę do wyjścia z grupy z 1 miejscaPokaż spoiler#mecz
Dewator96 Dewator96 14.06.2026, 17:43:37 17 + wykop po każdym meczu na mundialu:" Ta X drużyna by nas r-------a w pyl"#mecz
niegwynebleid niegwynebleid 14.06.2026, 17:44:43 via Wykop 2 + @Dewator96: bo to akurat przeważnie prawda. Polska na mistrzostwach przeważnie się kompromituje.
nieyakov nieyakov 14.06.2026, 01:18:01 10 + po 15 minutach stwierdzam, że o-----o by nas to haiti#mecz
Dewator96 Dewator96 14.06.2026, 01:21:23 via Wykop 2 + @lsrrdc: no nie wiem mordo.... źródło: image Pobierz
Dewator96 Dewator96 03.06.2026, 19:37:15 0 + Mainz się cieszy z tego gola, więcej zarobi za niego #mecz
#mecz