Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dewator96

Dewator96

Dołączył 1 rok i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2205
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 2196
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
Dewator96
Dewator96 16 godz. i 42 min temu
  • 0
Halland ale Bońka nie dogonisz tak szybko na mundialu
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
16 godz. i 45 min temu
  • 8
#mecz
bo-banley - #mecz

źródło: aejat5yhsr6ijsrhtyykfyu

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 16 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@bo-banley: lewandOSKI
  • Odpowiedz
Manioza
Manioza
16 godz. i 47 min temu
  • 18
#mecz hochland w 40min wyrównał mundialowe gole Lewego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 16 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@Manioza: najslabszy napastnik w historii Polski
  • Odpowiedz
Dewator96
Dewator96 16 godz. i 46 min temu
  • 3
pilkarz ekstraklasy robi co moze to jakieś pastuchy to psują
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przemytni-azbestu
przemytni-azbestu
16 godz. i 47 min temu
  • 0
Gdyby lewus był choć w 20% jak Haaland to Polska byłaby mistrzem świata.

Fakt, nie opinia.

#mecz #mundial
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 16 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@przemytni-azbestu: w 2020 i 2021 niestety nie bylo mundialu
  • Odpowiedz
Dewator96
Dewator96 17 godz. i 23 min temu
  • 2
3 wątki ekstraklasowe w tym meczu
2 pilkarzy z Ekstraklasy
Halland mający kuzyna i przyjaciela w Ekstraklasie
(。◕‿‿◕。)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
17 godz. i 21 min temu via Android
  • 0
@Dewator96: Normalnie prawie jakby Polska grała na MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 20:19:47
  • 5
europa ma szczęście że Francja jest afrykańska, jedyni będą bronić jej honoru
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 17:56:41
  • 1
a patałachy na wakacjach... wstyd

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 17:57:07 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: że hiszpania?
  • Odpowiedz
ignorancie
ignorancie
ignorancie
przedwczoraj, 17:54:22
  • 1
Patałachy by p--------i 3-0 z tymi zielonymi wyspiarzami
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 17:54:42 via Wykop
  • 0
@ignorancie: no to tak jak serbia
  • Odpowiedz
Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 16:07:08
  • 11
ktoś musi zacząć:

po 5 minutach stwierdzam że zielony przylądek by nas r------l
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duszan_z_kapitana_dupy
duszan_z_kapitana_dupy
przedwczoraj, 16:08:35 via Wykop
  • 2
@Dewator96: egzotyczni przeciwnicy zawsze są najtrudniejsi, to nie był dobry dzień bednarka
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
przedwczoraj, 16:08:59 via Wykop
  • 0
@Dewator96: z Afryki wyszło 10 zespołów, a to nie jest strefa amatorów jak to Ameryki północnej/środkowej. Także skill tam jest
  • Odpowiedz
Nehro
Nehro
przedwczoraj, 03:53:39
  • 186
Szwecja właśnie udowadnia dlaczego gra na Mistrzostwach Świata a nasze łamagi pewnie by w p---e dostały albo remis wymęczony.
#mecz
Nehro - Szwecja właśnie udowadnia dlaczego gra na Mistrzostwach Świata a nasze łamagi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 08:03:16 via Wykop
  • 16
@Nehro: przecież nie tak dawno z tą Szwecją graliśmy lepiej od nich to co ty p--------z
  • Odpowiedz
Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 08:01:58
  • 4
Przypominam że ze Szwecją graliśmy jak równy z równym na wyjeździe #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skeeto666
skeeto666
skeeto666
przedwczoraj, 08:02:59 via Wykop
  • 4
@Dewator96: no, a teraz mozemy czekac na lige narodow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jurasik201
Jurasik201
przedwczoraj, 08:03:59 via Wykop
  • 14
@Dewator96: równy z gównem
  • Odpowiedz
Adrian090298
Adrian090298
przedwczoraj, 04:02:09
  • 9
#mecz różnica klas była na tyle wyraźna , że byśmy to wygrali i mieli już niemal pewny awans z grupy... szkoda bardzo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 08:00:59 via Wykop
  • 0
@Serrrek: nie, nie, w tym mundialu wystarcza 3 pkt by przejść dalej mordo
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
przedwczoraj, 07:55:01
  • 197
#mecz
Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości...
Pierre_Dolony - #mecz 
Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości...

źródło: cup

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 08:00:09 via Wykop
  • 1
@Pierre_Dolony: tak by było bo w barażu ze Szwecją graliśmy jak równy z równym
  • Odpowiedz
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
przedwczoraj, 04:37:29
  • 37
Gdyby to Polska tak odstawiła z rana Tunezję 5-1 to mejweny by nas już od rana chrzcily na mistrzów świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 przedwczoraj, 07:59:25 via Wykop
  • 0
@Pierre_Dolony: jesteś kibicem Tunezji? XD
  • Odpowiedz
Dewator96
Dewator96 14.06.2026, 21:48:52
  • 4
polska wygra o 4 z tunezją i mamy autostradę do wyjścia z grupy z 1 miejsca


#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 14.06.2026, 17:43:37
  • 17
wykop po każdym meczu na mundialu:

" Ta X drużyna by nas r-------a w pyl"

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

raseri
raseri
raseri
14.06.2026, 17:44:04 via Wykop
  • 3
@Dewator96: taka prawda,
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
14.06.2026, 17:44:43 via Wykop
  • 2
@Dewator96: bo to akurat przeważnie prawda. Polska na mistrzostwach przeważnie się kompromituje.
  • Odpowiedz
nieyakov
nieyakov
14.06.2026, 01:18:01
  • 10
po 15 minutach stwierdzam, że o-----o by nas to haiti
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 14.06.2026, 01:21:23 via Wykop
  • 2
@lsrrdc: no nie wiem mordo....
Dewator96 - @lsrrdc: no nie wiem mordo....

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Dewator96
Dewator96 03.06.2026, 20:48:56
  • 0
ale wiśnia dal bzyla XD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dewator96
Dewator96 03.06.2026, 19:37:15
  • 0
Mainz się cieszy z tego gola, więcej zarobi za niego
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 31.12.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking