Wpis z mikrobloga

Ej mirki #programowanie #programista15k

Poproszę o wasze typy - z dowodami, kogo warto jednak dodać na tych tagach na czarną listę. Będę aktualizował ten wpis w miarę możliwości, bo to się już zupełnie nie daje przeglądać. Póki co, u mnie niestety trafia na tą listę kolega

@nad__czlowiek

bo ile można w kółko spamować o tym samym.
  • 55
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: słuszna uwaga. Generalnie mam problem z zielonymi kontami, bo jakby tak dodawać każdą zielonkę to szybko będzie limit. No i też staram się w miarę uczciwie dodawać tylko gdy faktycznie jest to uciążliwe i dużo, a nie pojedynczy przypadek, bo wykop byłby wtedy pusty ;) tu póki co spam był tylko jeden, ale za to spam dość głupi, więc w sumie...

@ Bulldogjob # wątpliwej jakości "artykuły"
@ exori_vis # prawdopodobnie reinkarnacja scrumów jacy
@ JamesJoyce * # open AI
@ JustJoinIT #
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: można i tak. Ale imho to nie zdaje egzaminu, więc celowo ich nie wołam, a po prostu blokuję. Muszę pomyśleć nad zautomatyzowaniem tego, by powiedzmy wypuszczać barabasza po 1-2 tygodniach bana ;) tzn tak jak to robi fail2ban, po kolejnej recydywie zwiększa czas trwania bana
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: w sumie dużo tego nie ma, ale...

@ Bulldogjob # wątpliwej jakości "artykuły"
@ exori_vis # prawdopodobnie reinkarnacja scrumów jacy
@ JamesJoyce * # open AI
@ JustJoinIT #
  • Odpowiedz
  • 0
No to tego zbanowanego nie ma co dodawać, chyba nie ma określonego czasu kiedy to konto przestanie mieć bana, więc rozumiem że ma na zawsze. Zapiekanka - nie wczytywałem się w post, więc nie mam zdania; ale tak czy siak - w sumie jednorazowy post, a nie jakieś uporczywe powtórzenia.
  • Odpowiedz
nie jakieś uporczywe powtórzenia.


@Oo-oO: nie wiem jak teraz, ale swego czasu właśnie uporczywie spamował i wracał na wykop ciągle z tym samym. Raz chyba się nachlał albo naćpał i zaczął wyzywać w komentarzach kto tylko zwrócił uwagę i trafił na czarną.

Ja prawie codziennie kogoś czarnolistuje od 3 lat, a mam dalej tylko 422 na liście :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ DROP_TABLE_Usernames ? # zielonka, więc dowodów zbrodni póki co mało, ale obiecująca. 74688319
  • Odpowiedz