Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy terapia i faszerowanie się lekami ma sens czy to cope? Każdy lekarz pierwszego kontaktu sugeruje mi depresje i podobnie mam na testach online ALE... nie mam pojęcia czy mój stan byłby taki sam gdybym miał odpowiednie środowisko -> tzn. przyjaciół, kochającą kobietę, itd. Więc w przypadku gdyby tak było to faszerowanie się lekami to gigacope i tuszowanie problemu. To równie dobrze mogą polecać się napić alkoholu.

#asperger #autyzm #psychologia #psycholog #psychiatra #zdrowie #lekarz #fobiaspoleczna #nerwica #incel #pytanie #tfwnogf #samotnosc #feels #suicidefuel #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy terapia i faszerowanie się lekami ma sens...

źródło: 4wkofcnbo731kzqv959pn6wexbo5byj1

Pobierz
  • 10
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): @Felixu_enjoyer @Felixu_enjoyer to nie jest tak, że nie próbuje ale nie mam skąd wziąć znajomych a co dopiero kobiety. Mam prawie 30 lat i poza szukaniem przez apki randkowe staram się wychodzić "do ludzi" ale to nic nie daje. Jestem dalej samotny w kawiarnii, w muzeum, na basenie. Nic się nie zmienia. Lata samotności, brak kontaktów, bliskości. Mam już swoje problemy ale będąc samotny w tym wszystkim od
Udział w terapii lub zażywanie leków na znaczenie na poprawę zdrowia. Niestety ich dobór jest trudny. Może minàc wiele czasu za nim znajdzie się odpowiednich. Mimo to zachęcam cię do tego. Nie wszyscy mogę liczyć na wsparcie bliskich. Stąd tak ważne jest silna wola, cierpliwosc i wytrwałość. Życzę ci miłego dnia i powodzenia:⁠-⁠)
Zanim zaczniesz brać leki spróbuj zmienić dietę. Polecam jeść po co najmniej jednym jajku dziennie. Brzmi banalnie, ale jajka mają w sobie tryptofan który przekształca się na serotoninę.
Sprawdź na fb czy w twojej okolicy nie ma jakiś grup które grają w planszówki, albo stołowe rpgi to nie będziesz miał problemów ze znalezieniem znajomych.