Wpis z mikrobloga

#sejm
"jeśli ktoś jest przeciwnikiem aborcji to niech jej sobie nie robi".

No i dziękuję, dobranoc. To powinno wyczerpać temat. Nie wiem czemu niektórzy tego nie rozumieją.
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1049
"jeśli ktoś jest przeciwnikiem aborcji to niech jej sobie nie robi".


@zielonzielon: i tutaj wchodzą pisowcy z konfederusją "ALE NASZA RELIGIA POWTARZAMY RELIGIA ZABRANIA NAM"
  • Odpowiedz
@d4wid: a wiesz np że można być ateistom i nie popierać aborcji?XD


@SuicideLeopard: *ateistą, analfabeto.
Nie znam żadnego ateisty co nie popiera aborcji.
Btw można też być gejem i nie popierać LGBT i co w związku z tym?
  • Odpowiedz
  • 141
@zielonzielon trzeba być totalnym ignorantem żeby tak to widzieć.
Analogiczny przykład: zwolennicy gwałtu mówiący "jak ktoś jest przeciwnikiem gwałtu to niech nie gwałcił". Według przeciwników aborcji aborcja jest czynem tak moralnie złym jak dla mnie czy dla ciebie g---t. Podpisałbys się pod ustawą "g---t na zyczenie"? Przecież nie musisz gwałcić, wybór nie zakaz
  • Odpowiedz
Najlepsze są hasła "moje ciało mój wybór". No tak kurva nie do końca xD bo najpierw - z pełną świadomością konsekwencji wsadzania kawałka mięcha do innego kawałka mięcha - sprowadzasz na świat człowieka w ogóle go o to nie pytając, a potem również go nie pytając zabijasz go. Nic nie robisz w tym momencie ze swoim ciałem. A wszystko co musisz zrobić to nie spuścić sie do tzipy, ale za trudne. Już
  • Odpowiedz
@pevka: w ogóle rozmawiamy o sytuacji kiedy to ludzie którzy uprawiali s--s nie pomyśleli w swoim ciągu przyczynowo-skutkowym o tym że jest takie urządzenie bądź akcesorium lateksowe które pomaga w bardzo dużym procencie przeciwdziałać niechcianym konsekwencjom. Może powinno się zacząć sterylizować ludzi którzy nawet nie są w stanie przewidzieć jakimi konsekwencjami może kończyć się s--s.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
. A wszystko co musisz zrobić to nie spuścić sie do tzipy, ale za trudne. Już pomijam że po drodze masz miliony antykoncepcji i tabletek po, ale nie, jeszcze aborcja w razie jakby mi sie jednak odwidziało za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pevka: nawet używając antykoncepcji można zajść w ciążę. Najprostszy przykład: pęknięta p----------a. Ale to trzeba chociaż raz w życiu uprawiać s--s, a
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: W takim razie dlaczego za zabicie dziecka grozi dożywocie, a za aborcję max kilka lat Czemu płodom nawet księża nie chcą udzielać normalnego pogrzebu jak zmarłym dzieciom? Czemu chrzci się dzieci po narodzinach, a nie zapłodnieniu? Czemu 800+ obowiązuje od urodzenia dziecka, a nie pierwszego miesiąca ciąży?
  • Odpowiedz