Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żadne "olej laski bro" czy "skup się na sobie" nie działa.. każdy genialny plan na siłownie/kariere/podróże/naukę kończy się tak samo. A kończy się straceniem zapału, zwątpieniem i pytaniami: po co to wszystko robię? dla kogo? Nawet jak przeżyjesz fajne chwile to chciałbyś się tym z kimś podzielić. To samo z gorszymi chwilami gdzie potrzebujesz wsparcia czy zrozumienia. Nie da się uciec od widoku par.
Tylko kobieta i związek dają szczęście. Pary idą na głupi spacer po parku i to najlepszy czas w ich życiu a ty wydajesz tysiące na podóż dookoła świata i ostatecznie czujesz się niespełniony. Dopiero związek z kobietą, z którą łączy cie miłość daje ci boosta do życia i boosta do działania. Dopiero wtedy można "robić swoje" bo masz powera. Chce ci się wstać rano i żyć.

#przegryw #mgtow #przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #tfwnogf #suicidefuel #agepill #blackpill #redpill #suicidefuel #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żadne "olej laski bro" czy "skup się na sobie...

źródło: paracelsus-recovery-recognising-depression-in-men-1400x933

Pobierz
  • 46
@mirko_anonim tutaj można raczej powiedzieć, że człowiek potrzebuje drugiego człowieka. Potrzebuje być potrzebnym. Jedni będą starali się zagłuszać to hodowaniem zwierzaka, kwiatka, inni mogą się poświęcić działalności charytatywnej.
Z mojej strony mogę jedynie zaproponować "bycie dla ludzi", otwartym na udzielanie pomocy, na rozmowę, czy to w pracy, czy to parku, czy w sklepie. Nie rozwiąże to problemu, ale może pomóc go stłumić.
Co do hobby - to powinno ono być na tyle
@mirko_anonim Ja będę powtarzał do skutku. Frustracja seksualna jest kluczem do wszystkiego. Ryje banie, samoocena leci w dół, niezadowolenie z życia pikuje na mount Everest.
To nie tyle brak związku, co ogólnie brak kobiet, rozładowania napięcia seksualnego, poczucia bycia mężczyzna który zdobywa kobiety i czują się dobrze w jego towarzystwie i chcą same z nim spędzać czas.
@mirko_anonim: zależy od człowieka. No i raczej trzeba próbować uzyskać równowagę, a nie w 100% iść w narrację że jedno jest ważne a drugie jest dodatkiem. Ja akurat rzeczywiście odczuwam, że chce się dzielić z kimś fajnymi rzeczami, a samotność to straszne gowno
@mirko_anonim: I znowu mirki sprowadzają wszystko do mitycznego ruchania XD tu chodzi o sam fakt możliwości dzielenia się swoimi przeżyciami, obejrzysz jakiś ciekawy film to masz z kim o nim pogadać. Dostałeś premie w robocie, masz z kim świętować. Głupi posiłek smakuje lepiej gdy jesz go z kimś. Jakieś samotne przygody są fajne, jednak fajnie gdy możesz z kimś je później powspominać. Nie znaczy że związek to tylko wspaniałe chwile, jdenak
@mirko_anonim: Nie można w 100% uzależniać swojego poczucia własnego wartości, samopoczucia i szczęścia od innej osoby. Jeżeli nie czujesz się dobrze sam ze sobą we własnej skórze, to w wg mnie, znalezienie jakiejś lambadziary niewiele w Twoim życiu zmieni.
@mirko_anonim: Tylko, że udany związek to tak samo jak wygrana w lotto. Poza tym człowiek to nie jojo emocjonalne, jest nie wielki limit na to ile razy można zaufać, mieć nadzieje czy ogólnie wierzyć w coś czy w kogoś.
jeśli uzależniasz swoje szczęście od drugiego człowieka, to jesteś skazany na porażkę bo prędzej czy później zawiedziesz się na drugiej osobie :)


@KokosowyEksplorator: to jest jedna z żelaznych prawd życiowych.
@ChlopekRoztropek_Klopek: No ale powiedz mi, jaki sens ma taki związek? Druga osoba powinna być najbliższym przyjacielem, a nie współlokatorem. Trzeba szukać empatycznych kobiet, wiadomo, że to trudne, ale ja np. wolałabym być sama niż z gościem, przy którym musiałabym się pilnować i ciągle udawać, że wszystko jest super, przecież to wykańcza psychiczne. Tak samo nie chciałabym być z facetem, który udawałby przede mną.