Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żadne "olej laski bro" czy "skup się na sobie" nie działa.. każdy genialny plan na siłownie/kariere/podróże/naukę kończy się tak samo. A kończy się straceniem zapału, zwątpieniem i pytaniami: po co to wszystko robię? dla kogo? Nawet jak przeżyjesz fajne chwile to chciałbyś się tym z kimś podzielić. To samo z gorszymi chwilami gdzie potrzebujesz wsparcia czy zrozumienia. Nie da się uciec od widoku par.
Tylko kobieta i związek dają szczęście. Pary idą na głupi spacer po parku i to najlepszy czas w ich życiu a ty wydajesz tysiące na podóż dookoła świata i ostatecznie czujesz się niespełniony. Dopiero związek z kobietą, z którą łączy cie miłość daje ci boosta do życia i boosta do działania. Dopiero wtedy można "robić swoje" bo masz powera. Chce ci się wstać rano i żyć.

#przegryw #mgtow #przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #tfwnogf #suicidefuel #agepill #blackpill #redpill #suicidefuel #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Żadne "olej laski bro" czy "skup się na sobie...

źródło: paracelsus-recovery-recognising-depression-in-men-1400x933

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • 107
@mirko_anonim: ta, na pewno. zrzędząca p0lka zawracająca dupę 24/7 to na pewno coś, co dzieli mnie od szczęścia
ponadto na pewno 110% normików ma szczęśliwe życie i absolutnie żaden z nich nie cierpi na depresję. Ale to absolutnie ŻODYN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przypatrz się jak wyglądają wieloletnie związki kiedy chemia opadnie ???? i jak wyglądają związki kiedy swoje szczęście uzależnia się tylko od partnera i na nim w 100proc uwiesza...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przypuszczam, że OP nie jest raczej w związku i raczej nigdy nie był w dłuższej relacji (no offense) bo opisuje tutaj jakąś swoją idealną projekcję na temat związków. Na szczęście ogólne składają się wszystkie aspekty życia: płaszczyzny prywatnej, zawodowej, sytuacji zdrowotnej, materialnej itp. Deficyt zadowolenia z którejkolwiek strony będzie rzutować na całość.
  • Odpowiedz
każdy genialny plan na siłownie/kariere/podróże/naukę kończy się tak samo. A kończy się straceniem zapału, zwątpieniem i pytaniami: po co to wszystko robię? dla kogo?


@mirko_anonim: no wlasnie chyba dobrze, im predzej sie obudzicie w tym wiezieniu tym szybciej zaczniecie ze soba wspolpracowac

lokalnie a nie jezdzic na wycieczki w murzynskie kraje, zakladac lokalne partie polityczne, gonic zlodziejstwo z oszustwem tak zeby wam sie zylo lepiej

ciaganie zelaztwa czy jezdzenie zobaczyc to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim chyba w zwiazku zadnym nie byles, ze piszesz ze daje szczescie. W ogole, ze jakas jedna magiczna miedzyludzka relacja ma dawac szczescie. Mi sie kazda relacja z kobieta nudzi w momencie, w ktorym ja bardzo dobrze znam i jestem w stanie przewidziec jej nastepne ruchy.

Jak tracisz do wszyatkiego zapal to albo nie znalazles prawdziwego hooby, ktore mozna w jakis sposob rozwijac albo masz slaby charakter i slomiany zapal.

Uzaleznienie szczescia
  • Odpowiedz