Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: Nie wiem, bo nie pytałem tej osoby, co sprawiło, że pracuje w takim czy innym zawodzie, który przynosi jej niewystarczający dochód.

Czy to kwestia, że jest to osoba młoda bez żadnego doświadczenia, czy może jest niepełnosprawna i ma ograniczony rynek pracy, czy opiekuje się osobą chorą i może pracować tylko w określonych godzinach nieopodal mieszkania zamieszkania, czy mieszka na wsi, gdzie pracy tyle ile kot napłakał, czy może pracuje w
Cajmerstwo. Jak sparwdzisz profil autorki to największym problemem polski okazują się być prześladowania transów XD


@albo_wutka_albo_buk: Podsumowując: Ktoś na innym portalu słabo zarabia i jest lewakiem. Rzeczywiście ważne info dla wykopków i zaoranie lewactwa. :D
HeadcrabB - >Cajmerstwo. Jak sparwdzisz profil autorki to największym problemem polsk...

źródło: bardzo-panu-dziekuje-za-te-garsc-bezcennych-informacji-ale-ja-mam-to-w-dupie-kiepscy-ferdek-kiepski (1)

Pobierz
@CocoJumbo266

@albo_wutka_albo_buk Uwielbiam te prawackie rady. Mało zarabiasz? Weź drugi etat i nie śpij.

Nie masz mieszkania? Just buy it bro

Nie masz jak dojechać do miasta komunikacją? Kup sobie samochód.

Jesteś biedny? Just stay Rich bro XDDD


Dlatego właśnie macie 7% poparcia w wyborach ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)


Zdecydowanie lepiej czekać na podniesienie minimalnej która nic nie daje bo nie
@albo_wutka_albo_buk: Ale ona nie pyta jak więcej zarabiać, tylko jak oszczędzać, więc po co twoje niezbyt logiczne wywody na temat większej wypłaty?
I tak w ogóle skąd założenie, że nie stara się w międzyczasie o lepszą pracę?

BTW to twoje sranie się o większe podatki dla informatyków jest takie dziecinne xD nadal jesteśmy (bo też nim jestem) bardzo uprzywilejowani na rynku pracy, a piszesz jakby zaraz ci mityczni lewacy mieliby Ci