Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: Fuj. Ciężkie upośledzenie, połączenie konfederacji, paróweczkowej logiki i jakiejś dziwnie pachnącej psychopatii, przez którą ciężko odczuwać ci empatię. Brzydziłbym się pracować z kimś takim. Przykre jest to, że najcenniejszą rzeczą, którą posiadasz, są pieniądze.
Uwielbiam te prawackie rady. Mało zarabiasz? Weź drugi etat i nie śpij.


@CocoJumbo266: jakie #!$%@? nie spij. tydzien ma 168h. odrzucajac na sen 8h zostaje 112. Spokojnie da rade ogarnac 2 etaty czy jakas prace dodatkowa.
no ale lewactwo jak zawsze, za malo sie zarabia, to trzeba zmusic wrednego prywaciarza zeby placil wiecej, albo opdatkowac tych co zarabiaja wiecej, zeby sie dzielili...
jakie #!$%@? nie spij. tydzien ma 168h. odrzucajac na sen 8h zostaje 112. Spokojnie da rade ogarnac 2 etaty czy jakas prace dodatkowa.


@geronimo80: XDDDDDDD
Oczywiście, że tak, bo sensem życia jest tylko praca i spanie, spanie i praca. Pokorni niewolnicy mają tak funkcjonować, żeby pcieciembiorca mógł sobie wymienić 3-letnie Porsche na nowiutki model albo kupić córci najnowszego I-phona, bo ten z zeszłego roku już się znudził. A ty robaku tyraj
Oczywiście, że tak, bo sensem życia jest tylko praca i spanie, spanie i praca.


@CocoJumbo266: owszem, sensem życia plebsu to jest #!$%@?.

Pokorni niewolnicy mają tak funkcjonować, żeby pcieciembiorca mógł sobie wymienić 3-letnie Porsche na nowiutki model albo kupić córci najnowszego I-phona, bo ten z zeszłego roku już się znudził. A ty robaku tyraj na 3-etaty za minimalną, żeby przeżyć.


@CocoJumbo266: nie trzeba być przedsiębiorcą żeby sensownie zarabiać... jest mnóstwo
@geronimo80: Widzisz tym się różnimy, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie patrzę na świat przez pryzmat jedynie czubka własnego nosa. I to, że ja zarabiam bardzo dobrze jak na polskie warunki i mam niezły zawód nie oznacza, że będę rzucał innym jakieś rady coacha Mike'a, zostań informatykiem albo marketingowcem i będziesz zarabiał doskonale XDDD

Dlatego, że większość społeczeństwa nie zostanie marketingowcami, pijarowcami, inżynierami czy przedsiębiorcami. Godna zapłata należy się nie
Widzisz tym się różnimy, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie patrzę na świat przez pryzmat jedynie czubka własnego nosa.


@CocoJumbo266: oho jaki wspaniałomyślny za cudzy hajs ;P


I to, że ja zarabiam bardzo dobrze jak na polskie warunki i mam niezły zawód nie oznacza, że będę rzucał innym jakieś rady coacha Mike'a, zostań informatykiem albo marketingowcem i będziesz zarabiał doskonale XDDD


@CocoJumbo266: Jakoś wątpie żeby to była prawda, chyba
@SpokojnySokrates:

Mediana to 3400 na ręke, minimalna to 2700 na ręke


Co za bzdury.

Mediana to 5800 brutto (4300 netto) ale to też nie jest tak, że mediana jest zawsze obiektywnie "wiarygodniejszą" średnią niż arytmetyczna - zwłaszcza w kraju dośc zróznicowanym pod względem płac i kosztów życia, takim jak Polska