Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk

Ja też nie wiem, ale i tak nie ma dla niej innego wyjścia niż pracować więcej/ciężej i za więcej.


I będzie jak na Ukrainie przed wojną. Żeby żyć na jako takim poziomie musisz całe dnie spędzać w pracy.
Pracodawca organizuje miejsca pracy dla pieniędzy, więc jak różnej maści biznesmeni zobaczą, że można dawać głodowe pensje to to zrobią.

A z tą ciężką pracą to poleciałeś xD
@albo_wutka_albo_buk: Ludzie w tych czasach potrzebują poradnika jak wydawać mniej bo najwidoczniej koncept zaplanowania zakupów przy konkretnym budżecie ich przerasta. Znalezienie tańszych odpowiedników, produktów o niższej cenie a większej sytości i kaloryczności, kupowania w tańszych sklepach lub szukanie promocji. Pytanie kompletnie z dupy bo nie wiem na jaką odpowiedź liczy, na jakiś magiczny kod jak w grze który mu da darmowe jedzenie?
@albo_wutka_albo_buk: skąd mowa o "lewactwie"? Ktoś nie wyrabia finansowo, bo zarabia niewiele ponad najniższą krajową, a ceny produktów żywnościowych rosną (tak jak i mieszkań, mediów i wszystkiego). Nie każdy ma własne mieszkanie czy możliwość mieszkania u rodziców. Nie każdy ma szczęście pracować na wysoko płatnych stanowiskach. Ludzi jest na świecie dużo, firmy też zaciskają pasa, dużo widać cięć etatów i pracodawcy częściej szukają wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem a nie zaczynających swoją