Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy #silownia pomaga w przegrywie? Jakiś przegryw chodzi i widzi pozytywne efekty? Nie mówię o wyjściu z #przegryw dzięki siłownia ale poprawę życia.
Ja 28 lvl przegryw, z wyglądu mocne 4/10, brak mitycznych wymiarów, mentalnie czuje się na 60 lat, #depresja, niska samoocena, skłonności do chlania (czasem codziennie), brak sensu i celu w życiu i co najważniejsze brak kobiet. Co bym chciał uzyskać jakby się dało:
- poprawić wygląd tak żeby wyjść na 5-6/10
- ogarnąć mental, zyskać pewność siebie, znaleźć cel w życiu, żebym miał lepszy humor
- kondycja fizyczna bo z wiekiem coraz gorzej i nawet w "lepszych" ubraniach wyglądam gorzej
- mieć jakieś hobby

#sport #trening #rozwojosobisty #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #feels #zalesie #mirkokoksy #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy #silownia pomaga w przegrywie? Jakiś prze...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 16
@mirko_anonim:
Na pewno nie będzie jakiegoś turbo efektu ale subtelne efekty są warte wysiłku:
-dużo lepiej się człowiek czuje, będąc w miarę sprawnym, silnym, niż gdy mu strzela w krzyżu przy podnoszeniu 5kg siatki z zakupami
-czujesz się bardziej zdrowo, na tym też korzysta psychika
-sama aktywność fizyczna sprawia, że masz więcej energii i masz lepsze samopoczucie (efekt może być bardzo subtelny)
-wiesz, że podejmujesz konkretne działania, żeby fizycznie być lepszą
@mirko_anonim zawsze warto ćwiczyć dla siebie no chyba że okaże się że masz #!$%@? geny też do budowania mięśni i siły i wpadasz w jeszcze gorsza deprechę jako totalny odpad genetyczny. Ćwiczenie z myślą tylko o kobietach nie ma sensu.
Czy #silownia pomaga w przegrywie?


@mirko_anonim: Zależy od reszty statów, szczególnie wzrostu oraz szerokości barków przed siłownią. Jak jesteś w miarę wysoki i masz co najmniej średniej szerokości barki to siłka będzie miała duży wpływ na atrakcyjność, bo będziesz mógł zostać groźnym protektorem dla drobnych dziewczynek. W reszcie przypadków mięśnie mają raczej skromny wpływ na atrakcyjność, albo nawet negatywny jak jesteś niski.

poprawić wygląd tak żeby wyjść na 5-6/10


Możliwe tylko
@mirko_anonim: oczywiście, że pomaga. Sam fakt, że po konkretnym treningu dostajesz zastrzyk endorfin, ergo lepsze samopoczucie psychiczne, to już mocny argument "za". Do tego z czasem podwyższa się poziom testosteronu (pozytywnie wpływający na zdrowie fizyczne i psychiczne), no i oczywiście wszystkie mniej lub bardziej subiektywne zmiany, czy to w samoocenie, czy w końcu w tym słynnym wyglądzie.

Tylko licz się z tym, że efekty "wizualne" przychodzą powoli, szczególnie w tym wieku
Ja lvl 32 a pekluje studentki


@Pechpechpech: Byłem tymi studentkami. A nawet jeżeli nie jesteś mitomanem- pekling studentek to nie to samo co długotrwały związek. No i co ważniejsze, jak OP jest teraz 4/10 to po siłce będzie może 5/10 - zdecydowanie za mało, żeby mieć dostęp do łatwego r00chańska.
@mirko_anonim: Siłownia, zresztą jak i większość aktywności fizycznych, to przede wszystkim trening mentalny, większe libido, większa pewność siebie, lepsza chemia w mózgu, więcej energii, większa motywacja, a to że możesz więcej podnosić to tylko bonus, do tego wszystkiego, nawet nie najważniejszy, no chyba że pracujesz gdzieś na budowie czy magazynie i faktycznie musisz tachać spore ciężary.
Do tego poleciłbym ci sporty walki, bo one też oddziałują mocno na psychikę.
@mirko_anonim: jeśli jesteś ulany to siłka może dać naprawdę dużo i możesz podskoczyć kilka punktów atrakcyjności. I ciało będzie lepiej wyglądać, i twarz.
Dochodzi też większa pewność siebie kiedy będziesz zadowolony z tego co robisz i tego jak wyglądasz.
Siłka jest zajebista bo daje prawdziwe poczucie celu, ja nie ćwiczę regularnie od prawie 10 lat ale przed tym ćwiczyłem 4 lata i byłem w to mega wkręcony, nawet przy przeziębieniu i chorobie musiałem trenować. Dobrze wspominam tamten okres bo siłka daje też kopa dopaminy, jest poczucie celu a to bardzo ważne w życiu, fajnie się obserwuje też progres, i ten siłowy i wyglądowy. Ćwicz dla siebie bo jak będziesz ćwiczył tylko