Wpis z mikrobloga

@Bananek2: Żeby oczekiwać, że Youtube Premium jest rzeczywiście bez reklam to powinni zakazać wszystkich fragmentów sponsorowanych. Na niektórych kanałach w 8 minutowym filmie 3 minuty to fragment sponsorowany bez żadnego związku z filmem.
jak skończycie gimnazjum i pójdziecie do pracy


@kudlatykocur: Jak ktoś skończy gimanzjum to skończy też oglądać YT na którym jest głównie samo gówno dla przygłupów, a dla nielicznej, pozostałej jakościowej reszty nie opłaca się płacić tych pieniędzy
Macie w ogóle świadomość, że adblock powoduje, że ludzie których filmy oglądacie też nie dostają kasy?


@Vetinari: Mam w nich #!$%@? jajca, lata temu w necie wszystko było darmowe i jakoś się dało. Nigdy nie powinniśmy pozwolić na robienie z neta maszynki do robienia kasy. Jak komuś nie pasi niech idzie do normalnej roboty
@arinkao np. ściąganie do odtworzenia offline , odtwarzanie z wyłączonym ekranem, dostęp do youtube music. No ale głównym plusem jest brak reklam. Wiem że wszystkie te rzeczy można uzyskać jak się pokombinuje, ale np nie użyjesz adblocka na aplikacji w telewizorze . Także mając premium mogę sobie bezproblemowo słuchać czegoś w drodze do domu, po czym plynnie przejść jednym tapnięciem na TV. Ja dużo oglądam na YT o historii, szachach i różnych
jak skończycie gimnazjum i pójdziecie do pracy to zobaczycie te 2 i pół dychy to nie jest tak dużo


@kudlatykocur: jak dorośniesz, to zauważysz, że karmienie takiego molocha jak google pieniędzmi to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zwłaszcza kiedy za nieprzychylny komentarz ci całkowicie zablokują konto razem z zakupionymi programami i mejlem.
#!$%@?, wykop elyta internetu, same programisty 15k, a się srają o 20 zł na miesiąc xD


@Samowski: za Netflixa płacę 43 zł i spoko - to są filmy na licencji, powstają nowe seriale/filmy kręcone w studio filmowym.
Na youtube są twórcy amatorzy, którzy nagrywają lustrzanką lub iPhonem. Tak, 20 zł/mc to dużo jak na 20 filmików i 2 godziny oglądania w miesiącu.
np. ściąganie do odtworzenia offline , odtwarzanie z wyłączonym ekranem, dostęp do youtube music. No ale głównym plusem jest brak reklam. Wiem że wszystkie te rzeczy można uzyskać jak się pokombinuje, ale np nie użyjesz adblocka na aplikacji w telewizorze . Także mając premium mogę sobie bezproblemowo słuchać czegoś w drodze do domu, po czym plynnie przejść jednym tapnięciem na TV. Ja dużo oglądam na YT o historii, szachach i różnych innych
@Bananek2: Dla tych co nie wiedzą polecam AdGuard, fakt trzeba wyłożyć na raz więcej ale ostatnio widziałem reklamy w necie przed kupnem licencji. No bo nie oszukujmy się subskrybcja to troche scam jak można zapłacić raz na strzała
@kudlatykocur Niby nie jest to duża kwota, ale tylko czekać, aż kolejne serwisy wprowadzą podobną opłatę/wymogi, a wtedy okazać się może, że komfortowe korzystanie z internetu kosztować będzie o wiele więcej.