Wpis z mikrobloga

Ale kolego, to nie jest mój problem, niech sobie założą patronite'a, albo niech idą do normalnej roboty jak im się hajs nie zgadza.


@PiersKurczaka: No pewnie że nie twój, przecież to wina ofiary kradzieży że założyła tylko jeden zamek a nie pięć i jeszcze fosy przed drzwiami.

I wtedy taki "twórca" też nie dostanie ode mnie kasy - bo po prostu nie obejrzę jego filmu, więc też nie wyświetlę reklamy.


@
@JackColton: Ty jesteś upośledzony czy o co chodzi? Przecież ja wyraźnie napisałem, że TEŻ nie dostanie kasy, jeśli w ogóle nie obejrzę. Wysil szare komórki i zastanów się, dlaczego napisałem "też". Co to słowo tutaj mogło znaczyć? No może #!$%@? to, że przecież odpowiadam na posta, w którym już jest wyraźnie napisane, że ktoś nie dostanie kasy jak będę używać adblokera. Ja #!$%@?ę. Ktoś napisał, że używanie adblokera = twórca nie
sumie logiczne, YT Premium dotyczy tylko jednej strony, adblock działa wszędzie, gdzie się tylko wejdzie ¯\(ツ)/¯


@kompek: niestety na telefonie Adblock nie działa
Ale fakt Adblocki to nadnarzedzia I faktycznie moglbym bulic z przyjemnoscią


@Issac: Ja to nawet robię - kupiłem Adguarda na kilka urządzeń. Polecam, często na pepperku lądują promki.
Youtube premium jest zajebiste, jak skończycie gimnazjum i pójdziecie do pracy to zobaczycie te 2 i pół dychy to nie jest tak dużo


@kudlatykocur: nie chodzi o to, że to jest dużo bo nie jest, ale o wartość tego co dostajesz za te 25 zł. Do tego jeszcze dochodzą polityczne aspekty YT i jego mocne cenzurowanie wielu treści. Nie zamierzam dokładać się do takiej działalności.

60 zł za Netflixa to też
Jeśli masz możliwość instalowania apk lub możesz włączyć developera i uruchomić debugowanie, wtedy możesz zainstalować coś takiego: https://github.com/yuliskov/SmartTube. Moim zdaniem działa o wiele lepiej niż oryginalna, blokuje reklamy youtube oraz posiada sponsor blocka, który skippuje reklamy twórcy.

Na stronie projektu masz instukcję instalacji


@donmario: najlepsze jest to, że działa też na telefonach. :P Tylko nawigowanie jest dość niewygodne.