Wpis z mikrobloga

@Vetinari: Ale kolego, to nie jest mój problem, niech sobie założą patronite'a, albo niech idą do normalnej roboty jak im się hajs nie zgadza. Każdego jutubera można zastąpić. Nie jestem z żadnym z nich związany emocjonalnie i naprawdę mam w dupie czy zbankrutują czy nie. Nie będzie jednego, to przyjdzie drugi.

Druga sprawa, w momencie gdy reklamy stają się zbyt #!$%@?ące, szukam innego medium, gdzie nie ma reklam. Dlatego nie oglądam
@Vetinari: każdy szanujący się twórca w dupie ma te reklamy i kasę ciągnie od sponsorów albo bezpośrednio od widzów (donate, wspieranie). Sam wspieram parę osób, gdzie uważam, że warto, a yt premium uważam za gówno najgorsze. I nawet uważam, że to uczciwe, że jakiś mały procent z tego wsparcia leci do yt, niech mają z czego utrzymać serwery, ale jak uprzykrzają życie ludzi z czystej chciwości to ich wina, że ludzie
@PiersKurczaka: No to jeżeli szukasz darmowych treści, to możesz oglądać darmowe. Za patronite też nie zapłacisz w takim razie, więc twórców nie wspierasz w ogóle.
@Keiosss Dlaczego gówno? Z punktu widzenia twórcy, to lepsze niż ludzie oglądający z adblockiem i dostają za to sporo kasy, bo kasa jest per video.