Wpis z mikrobloga

Te afery doskonale pokazują podwójne standardy.

Linkiewicz - wciąganie koksu z penisa, dawanie murzynom w busie, rynsztokowe zachowanie, puszczanie się = Kariera i milionowe zarobki
Lewaczka od Gargamela - Sypianie w wieku 16 lat ze znanym youtuberem, tańczenie w klubach gogo, pół nagie zdjęcia i filmy
Ćpunki od Gonciarza - Puszczanie się w trójkątach, ćpanie, jaranie zielska, sprzedawanie swojego ciała na only fans
Gonciarz - 10 lat tworzenia wysokiej jakości filmów, ćpanie, ruchanie = Koniec kariery, skończyłeś się, jesteś dnem!
Gargamel - dekada bycia youtuberem z wielomilionowymi zasięgami, duże kontrakty, wystąpienie u wojewódzkiego, picie i #!$%@? się na niezrównoważoną i manipulującą nim lewaczką = usunięcie z internetu, zniszczenie wieloletniej kariery

Kiedy w końcu zaczniecie rozliczać kobietki które robią gorsze rzeczy niż ci wyżej wymienieni panowie?

#gonciarz #gargamel #logikarozowychpaskow #lewackalogika #rozowepaski #zwiazki #redpill #pieklomezczyzn
ToTheMoon - Te afery doskonale pokazują podwójne standardy.

Linkiewicz - wciąganie k...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-29 o 03.37.38

Pobierz
  • 76
@To_The_Moon ale te "partnerki" gonciarz czy tego drugiego są w tej chwili "nikim" w sferze bycia autorytetem. Dlaczego dziwisz się, że ludzie nie chcą za autorytet mieć kogoś, kto udaje jedno, a robi drugie?
Oczywiście fenomen babki od "z tym się #!$%@?łam" to jest rzecz niezrozumiała i pokazuje debilizm masy ludzi z tego kraju.
@To_The_Moon: Prawie sensowny post, ale obu panó samych ukręciło na siebie bata, robiąc z logiki krwę i bawiąc się w moralizatorstwo w imię jakiejś "nowoczesnej", "postępowej" ideologii z zachodu rodem ze szkoły frankfurckiej. Słowem, kolejna rewolucja zjada swoje dzieci ¯\(ツ)/¯

Gonciarz - 10 lat tworzenia *wysokiej jakości* filmów


Wysokiej jakości czego? xd

Gargamel - dekada bycia youtuberem z wielomilionowymi zasięgami, duże kontrakty, wystąpienie u wojewódzkiego*


Co niby zmienia, że miał "wielomilioneowe
Kiedy w końcu zaczniecie rozliczać kobietki które robią gorsze rzeczy niż ci wyżej wymienieni panowie?


@To_The_Moon: kiedy w końcu przestaniecie dawać #!$%@? o jakichś gówno youtuberów i zajmiecie się sobą i czymś produktywnym? To pokolenie miało być niby lepsze, a zmieniło się tyle, że zamiast celebrytami z TV jarają się celebrytami z Internetu.
@Yurusenai: Ale fikoł XDDD
Jeżeli pierw ci podam ten pistolet i o to poproszę to tak, mamy zgodę jaka występuje w przypadku sytuacji z gonciarzem.

Dorosła kobieta zgodziła się na związek z dorosłym mężczyzna, po screenach widać że podobały jej się takie układy, obaj byli ćpunami. Ale to wina gościa bo tak xD
Ja serio nie rozumiem czy wy jesteście tacy tępi, czy macie już przeżarte mózgi narracją jakie te baby
Która część społeczeństwa ogląda to badziewie, laski czy faceci i tym samym ją sponsoruje? Nie wiem ale się domyślam.


@Melisandre: młode laski i młodzi faceci - dzieci / nastolatki.
@To_The_Moon: to nie chodzi o to ze ta laska obciaga knagi i robi na tym karierę. Chodzi o to, ze Gonciarz i Gargamel robili z siebie bastiony moralności. A w tle #!$%@? cyrki, za które nikt by nie dawał #!$%@? gdyby nie ten budowany image męskiej matki Teresy.
@To_The_Moon: ja nie wiem jak niektorzy ludzie to robia, juz nawet nie tylko kobiety - bylam wielokrotnie wyzywana od #!$%@? lub podejrzewana o bycie potancjalna #!$%@? przez matke i przez znajomych mimo, ze nigdy nie przespalam sie z facetem, wciskano mi przewinienia i odpowiedzialnosc za wszystko, gdy okazywalam sie nie byc idealna czyli np. Gdy mialam na jakis temat wlasne zdanie lub musialam sie zajac czyms osobistym, w miedzyczasie za te
@alfka:

Afera jest o to, że te dziewczyny wykorzystywali, a to nie jest ok.


Oczywiście, wykorzystywali XD. Wiązali i wsadzali czopki z koksem. Całe szczęście, na drugi dzień nie miały oporów powiadomić organy ścigania oraz (w przypadku nieletniej kurtyzany od Gilgamesza) swoich opiekunów prawnych.