Wpis z mikrobloga

Te afery doskonale pokazują podwójne standardy.

Linkiewicz - wciąganie koksu z penisa, dawanie murzynom w busie, rynsztokowe zachowanie, puszczanie się = Kariera i milionowe zarobki
Lewaczka od Gargamela - Sypianie w wieku 16 lat ze znanym youtuberem, tańczenie w klubach gogo, pół nagie zdjęcia i filmy
Ćpunki od Gonciarza - Puszczanie się w trójkątach, ćpanie, jaranie zielska, sprzedawanie swojego ciała na only fans
Gonciarz - 10 lat tworzenia wysokiej jakości filmów, ćpanie, ruchanie = Koniec kariery, skończyłeś się, jesteś dnem!
Gargamel - dekada bycia youtuberem z wielomilionowymi zasięgami, duże kontrakty, wystąpienie u wojewódzkiego, picie i #!$%@? się na niezrównoważoną i manipulującą nim lewaczką = usunięcie z internetu, zniszczenie wieloletniej kariery

Kiedy w końcu zaczniecie rozliczać kobietki które robią gorsze rzeczy niż ci wyżej wymienieni panowie?

#gonciarz #gargamel #logikarozowychpaskow #lewackalogika #rozowepaski #zwiazki #redpill #pieklomezczyzn
Pobierz ToTheMoon - Te afery doskonale pokazują podwójne standardy.

Linkiewicz - wciąganie k...
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-29 o 03.37.38
  • 76
Afera jest o to, że te dziewczyny wykorzystywali, a to nie jest ok.


@alfka: One ich tak samo mogły wykorzystywać na fejm, na kasę, na narkotyki, na seks. Nawet jedna się przyznała że nie kocha go ale będzie z nim dla innych korzysci. Po prostu robicie z nich ofiary losu które nie wiedzą co robią.
@nowywinternetach Nom, zwłaszcza jak kupujesz nieletniej alkohol i narkotyki, żeby miała ograniczoną zdolność poznawczą to ona cię wykorzystuje.¯_(ツ)_/¯
Za samo to gość powinien iść siedzieć.
hmm no nie wiem czy jedyną przyczyną jest brak akceptacji w dzieciństwie


@gokotgo: No gość twierdzi, że od dziecka nikt go nie lubił, nie kochał i był bity. Więc szukał akceptacji.

Sam podobno mam (taka diagnoza), ale nie zachowuję się jak Gonciarz i nikogo nie udaję.


Na jakiej podstawie masz taką diagnozę? Bo są różne typy narcyzmu. Jeden wrażliwy, jeden wielkościowy. Ogólnie większość najgorszych narcyzów nie przyznaje się do diagnozy i
@nowywinternetach: na podstawie terapii grupowej na dziennym oddziale psychiatrycznym, nie sprecyzowano mi jaki dokładnie, bo też mało się na tej terapii udzielałem (dlatego diagnoza może nie być poprawna). W każdym razie nie za bardzo interesuje mnie też "wyleczenie się", bo staram się nikogo nie krzywdzić ani nie obwiniać.
@nowywinternetach: chcesz to mogę Ci przesłać mój wypis, moim zdaniem nie ma tam za bardzo uzasadnienia. Głównie zalecenia terapii indywidualnej. Jeśli ja miałbym sam siebie diagnozować na podstawie opisów z internetów to bym się bardziej skłaniał ku shizoidalności, ale mówili, że nie widzą niczego takiego, więc kim ja jestem, żeby się kłócić z ludźmi dla których to jest praca.
@nowywinternetach usunąłem tylko dane, może to na podstawie tego życiorysu (jak bardzo Cię to nurtuje to mogę też przesłać, ale już bardziej na priv), a może tego, że wcześniej chodziłem pół roku na terapię indywidualną do tego samego terapeuty, który był jedną z 2 osób prowadzących tą grupę (tak wyszło, nie dazylem do tego).
Pobierz gokotgo - @nowywinternetach usunąłem tylko dane, może to na podstawie tego życiorysu ...
źródło: temp_file2879795352277330229
@nowywinternetach: nie byłem na zamkniętym, więc nie potrafię Ci wskazać dokładnie różnic. Po prostu przychodzisz na 6 h codziennie na terapię grupową przez ok. 3 miesiące, pewnie różni się głównie tym, że wracasz do domu, a nie do szpitala. Może po prostu musieli cokolwiek wpisać, a za schizoidem idzie np. zwolnienie ze służby wojskowej, więc woleli narcyza. Ja tam sam nie wiem jak to dokładnie działa. Uzasadnieniem do osobowości zależnej było
Kiedy w końcu zaczniecie rozliczać kobietki które robią gorsze rzeczy


@To_The_Moon: Ale za co je rozliczać, za seks i środki odurzające? Dorosłych ludzi? xD Gówno kogo obchodzi kto i co w siebie świadomie wsadza. Rozliczać to można je można za fałszywe oskarżenia i pomówienia bez dowodów jeśli do tego doszło, ale akurat tego nie wymieniasz. Pewnie dlatego, że wtedy by Linkiewicz w ogóle przestała pasować xD Już i tak znalazła się