Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@pajratus Średnio jedna rocznie
Nie, to był zwykły chłopak bez wielkiej urody i perspektyw, ale dziewczyny się do niego zawsze kleiły, bo był typem "kumpla" na luzie, bez chamskiego samczego podrywu
A że nie umiał odmawiać fajnym koleżankom to druga kwestia i źródło problemów
Uwierz mi, mimo wszelkich starań i chęci, chady na mnie nie lecą i najlepiej niech nikt na mnie już nie poleci
  • Odpowiedz
weźcie sobie wykopowego spierdoxa z tagu przegryw- programista15k- ale pewnie zbyt nudny co nie?


@Nowystaryziel:

Hahaha xD

Tak zbyt nudny, zbyt głupi, zbyt chamski i zbyt toksyczny.

Takie wyzwiska od p0lek bo była 4 lata w związku z dzbanem to na pewno świadectwo bycia idealnym partnerem na dobre i na złe xD

Weźcie się w łeb piertolnijcie
  • Odpowiedz
@cleopatre:

No i jak widać, krzywdzenie, zdrady i inne takie poprostu nie mają płci- krzywdzą nas zwykli ludzie, nie tylko chady i nie tylko przysłowiowe julki


Otóż to ^^ są ludzie i są taborety, poza tym ludzie
  • Odpowiedz
@cleopatre Zauważyłem dziwną zależność. Dlaczego odpisujesz tylko ludziom co Cię gnoją? Właśnie tych należy zignorować dla własnego zdrowia psychicznego. Jak krytyka jest jeszcze konstruktywna to okej, ale skup się bardziej na pozytywnych słowach, wyjdzie Ci to na dobre ;)
  • Odpowiedz
Brzydzę się mężczyzn. Obiektywnie, bierze mnie obrzydzenie na męską płeć.


@cleopatre: bardzo dobrze, masowa degeneracja nie bierze sie z nikad, potrzeba coraz wiecej nowych "gwiazd" na OnlyFans czy inne huby, wiecej alternatywek pozbawionych pelnej rodziny.
Jeszcze pamietaj, ze posiadanie czegokolwiek na wlasnosc to sredniowiecze a umiejetnosc zrobienia czegokolwiek w zyciu poza wlasna waska specjalizacja w pracy to ograniczanie siebie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: no ale mówię bardzo często, że są toksyczni i sami sobie winni.

Faceci powinni swoje partnerki otaczać opieką,


Z tym się nie zgodzę, opieką można otaczać dziecko, dorosła osoba nie powinna czuć potrzeby bycia zaopiekowanym.
  • Odpowiedz
@cleopatre: Ciekawe podejście. Faceci zawsze są wszystkiemu winni. Ciekawe co ma powiedzieć facet, który wychowywał się w domu z toksyczną matką, która obniżała mu do krytycznego stopnia samoocenę. Obniżona samoocena skutkowała wieczną pogardą ze strony różowych pasków w szkole. W pierwszym, poważniejszym związku różowa zwalała konieczność zarabiania, dbania o mieszkanie i ogólnie dbanie o związek na faceta, bo facet ma nosić spodnie, #!$%@?ć i nie ma prawa mieć problemów. Po ślubie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: to jeczenie nie rozni sie niczym od jeczenia inceli ze "loszki to coorvy!!!!"

To ona zgodzila sie byc z gosciem, mimo ze

byłam od siedzenia w domu, sprzątania, gotowania, prania mu skarpet, on od chodzenia po kolegach i zabawach na mieście. On mógł nie mieć ochoty na seks, ja musiałam zawsze. Ja nie mogłam pić, palić, przeklnąć, pokazać kawałka ciała, bo wielkiemu panu się to nie podoba. No i można
  • Odpowiedz
LGBT, jakoby właśnie orientacja seksualna to przejaw mody,


@cleopatre: To poczytaj sobie statystyki ile osób to LGBT wśród starszych roczników, a ile wśród młodych. Jasne, że to moda.
  • Odpowiedz