Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cleopatre: a potem... wchodzisz na wykop, gdzie zgraja mężczyzn jeszcze pluje na ciebie... (σ ͜ʖσ)


@zbrodnia_i_kawa: ej, a ja se wczoraj na mirko w jakiejś dyskusji se wymyśliłem kawał. tak na szybkości, niestarane w ogóle, serio.
Przychodzi baba na Wykop, a tam same chuopy.
dobre, nie? :)
xD

@cleopatre: xD
Zawsze to samo. Wszyscy faceci są tacy sami. Myślą o tylko o seksie.
Ale my kobiety jesteśmy inne po czym słyszysz podobną śpiewkę że lata chodziła z chłopem który jej nie szanuje. A raptem wczoraj jedna też tak płakała że Gargamel na nią pluje i tak siedziała w związku xDD
@cleopatre: Jest mi naprawdę przykro, że Cię takie rzeczy spotkały. Sam się wychowałem bez ojca, bo wolał się zapić na śmierć. Żadna kobieta nie powinna nigdy być dotykana wbrew jej woli. Przepraszam Cię za mężczyzn, którzy Ci wyrządzili krzywdę i niektóre komentarze tu. Nie wrzucaj tylko wszystki mężczyzn do jednego worka, bo ja nigdy nawet nie myślałem, żeby skrzywdzić tak kobietę a żadna mnie nie chce.
Nie, to jeden z wielu problemów.

Zdrady. Ja byłam od siedzenia w domu, sprzątania, gotowania, prania mu skarpet, on od chodzenia po kolegach i zabawach na mieście. On mógł nie mieć ochoty na seks, ja musiałam zawsze. Ja nie mogłam pić, palić, przeklnąć, pokazać kawałka ciała, bo wielkiemu panu się to nie podoba. No i można taką traktować jak własność, bo nigdy nie odejdzie od bohatera.


@cleopatre: czyli łobuz traktował cię
Obiektywnie, bierze mnie obrzydzenie na męską płeć

wciąż odczuwam pociąg seksualny w kierunku facetów, jest jakimś #!$%@? żartem.


@cleopatre: Nienawidzę moich zaburzeń dwubiegunowych. Są zajebiste.

Brzydzę się mężczyzn. Obiektywnie, bierze mnie obrzydzenie na męską płeć.


@cleopatre: Subiektywnie*

Począwszy od ojca, który zaniedbywał potrzeby dziecka, na końcu je porzucając i nie łożąc na moje utrzymanie, przechodząc do molestowania i prób molestowania, obmacywania mnie przez między innymi instruktora nauki jazdy, właściciela obiektu sportowego w którym trenowałam jako nastolatka, kończąc na nieudanych zalotach i 4 letnim związku z typem co myśli, że kobieta to jego #!$%@? własność.


@cleopatre: