Wpis z mikrobloga

Dobra panie fotograf, to pokaż nam swoje prace, bo na pewno gdzieś je masz zapisane.


@fanmarcinamillera: Już pędzę zmniejszać dziesiątki tysięcy zdjęć żeby wstawić na wykop dla jakiegoś randoma żeby mu udowodnić, że jestem fotografem i umiem robić zdjęcia.
@kidi1

@fanmarcinamillera: @dsomgi00 Także panowie - fani trybu auto popatrzcie skąd ta cena:

IP68, Dolby Atmos, Dolby Vision, HyperOIS, E6 AMOLED, bateria 4500mAh 67W, szkła od LEICA.


#!$%@?ąc od całej waszej rozmowy to zawsze beka z tego dolby atmos xdddd bo i niby co to ma znaczyć w telefonie z dwoma głośnikami? dolby atmos jest czystym marketingiem nie tylko w telefonach ale i nawet w grajbelkach xd
@kidi1: ja tam nie chciałem fot, po prostu chciałem wytknąć błąd logiczny w argumencie xD

Niezła jakość nocnych fot jak na telefon - nie ma jakoś dużo szumu, widać detale. Ile naświetlane?
@Kic3k:

#!$%@?ąc od całej waszej rozmowy to zawsze beka z tego dolby atmos xdddd bo i niby co to ma znaczyć w telefonie z dwoma głośnikami? dolby atmos jest czystym marketingiem nie tylko w telefonach ale i nawet w grajbelkach xd


@Kic3k: Musisz tez wziąć pod uwagę, że można przez jacka podłączyć słuchawki.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.