Wpis z mikrobloga

szanujący się fotograf, a na pewno wzięty, to by raczej mieszkał na ciut ciekawszym osiedlu ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Warcomx: lol, a dlaczego niby miało by tak być i co ma jedno z drugim wspólnego?
@fanmarcinamillera: z tego co słyszałem to xiaomi przechodzi rebranding i pod nazwą xiaomi produkują tylko urządzenia najwyższej jakości i tak chcą markę umiejscowić na przyszłość (niższe półki robią pod osobną marką). No ale ciężko żeby wiedział o tym ktoś kto się nie interesuje tylko połyk...kupuje to co aktualnie jabłko mu da ;)
@fanmarcinamillera: raczej #!$%@? warte te napisy leica. mam 2 kumpli, jeden fotograf fascynat z lustrem canona za 5k, mowi ze iphone 13 pro w zupelnosci mu wystarcza do zdjec na codzien. Drugi fotograf juz taki co robi zarobkowo foty na weselach. Ma jakiegos nikona, tak strzelam z pamieci Z8? pewnie z 15 to kosztuje. Calkowicie przypadkiem tez ma 13 pro i w zupelnosci na codzien mu wystarcza
zasada jest prosta. Ifona kupujesz jak chcesz żeby inni myśleli że jesteś kimś. Xiaomi kupujesz, jak jesteś kimś.


@FLAC: serio zwracasz uwagę kto ma jaki telefon i na tej podstawie oceniasz ludzi? xD
Ja mam głęboko w dupie kto co ma i jak jest ubrany, polecam ten stan życia
@fanmarcinamillera: szczerze to te ceny ciężko obronić. Oto cykl życia chińczyka, zaczyna od konkurowania cenami pakując #!$%@? podzespoły do urządzenia, a jak wyrobi markę to cenami dogania konkurencję. xD Tak samo było z Huawei z tą różnicą że ten faktycznie miał i w imo dalej ma naprawdę kozacki aparat i zaryzykuję stwierdzenie że najlepszy na rynku, aż musieli go wyłączeniem usług Googla dojechać.

Dziś rozsądny andek to Redmi, Oppo i masa
iPhone 15 pro


@fanmarcinamillera: Przeciez srajfon startuje od tej ceny a nie sie konczy, zawsze mozesz przeplacic za ajfona, miec drozsze aplikacje, ograniczony system zamiast korzystac z systemu ktory ci pasuje bo jest ci wygodnie czy masz na przyklad mcbooka zamiast laptopa/pcta z windowsem.