Wpis z mikrobloga

Strona "100 konkretów" Koalicji Obywatelskiej (PO). Co zawiera? Propozycje dla kobiet i seniorów, ale czy dla mężczyzn? XD Otóż nie.

Kobieta ma mieć darmowe podpaski, darmową antykoncepcje, darmowe badania, aborcję bez zgody ojca, 1500 zł babciowego. Emeryci dostaną waloryzację emerytur i ściągną im opodatkowanie do 5000 zł brutto.

A ty faceciku? No cóż. Ty nie dostaniesz nic xD Masz tyrać na te wszystkie zachcianki i się nie wychylać. Jesteś robolem i bankomatem w jednym. Być może czeka cię jeszcze wycieczka w kamasze na ćwiczenia za psie pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapomniałem dodać, że nawet postulat przywrócenia emerytur służbom PRL mają xD Czyli nawet taki stary komuch ma większe prawa niż np 30 letni mężczyzna.

#pieklomezczyzn #bekazpodludzi #gospodarka #pracbaza #pieniadze #ekonomia #bekazlewactwa #heheszki #p0lka #cuckold #bekazpo #polityka #biznes
Pobierz Kopyto96 - Strona "100 konkretów" Koalicji Obywatelskiej (PO). Co zawiera? Propozycje...
źródło: bekazko
  • 55
@Kopyto96: Całe szczęście jestem przedsiębiorcą a nie mężczyzną i dla mojej grupy są fajne ulgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT BO MNIE DODAŁ NA CZARNOLISTO XD

Zwolnienie ze składki społecznej w 1 miesiącu, #!$%@? obliczania ZUS gdzie muszę płacić ZUS od sprzedaży firmowego samochodu xD czy dodatek na urlop

Nie wspominając o tym, że normalnie w niedzielę będę mógł iść do sklepu xD
@Kopyto96: A tak w sumie to co nam facetom w wieku 30 lat potrzeba, żeby mówić, że coś dostaliśmy? Bo mi tam jest stabilnie #!$%@? i co najwyżej mogę mówić, że nie dostaje przywilejów które baby dostają. Ale jakbym miał powiedzieć co ja chce to szczerze powiedziawszy nie widzę nic co bym potrzebował, a byłoby teoretycznie fair, a nie jakąś fanaberią na zasadzie, skoro babki chcą podpasek i aborcji to ja
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.