Wpis z mikrobloga

Strona "100 konkretów" Koalicji Obywatelskiej (PO). Co zawiera? Propozycje dla kobiet i seniorów, ale czy dla mężczyzn? XD Otóż nie.

Kobieta ma mieć darmowe podpaski, darmową antykoncepcje, darmowe badania, aborcję bez zgody ojca, 1500 zł babciowego. Emeryci dostaną waloryzację emerytur i ściągną im opodatkowanie do 5000 zł brutto.

A ty faceciku? No cóż. Ty nie dostaniesz nic xD Masz tyrać na te wszystkie zachcianki i się nie wychylać. Jesteś robolem i bankomatem w jednym. Być może czeka cię jeszcze wycieczka w kamasze na ćwiczenia za psie pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapomniałem dodać, że nawet postulat przywrócenia emerytur służbom PRL mają xD Czyli nawet taki stary komuch ma większe prawa niż np 30 letni mężczyzna.

#pieklomezczyzn #bekazpodludzi #gospodarka #pracbaza #pieniadze #ekonomia #bekazlewactwa #heheszki #p0lka #cuckold #bekazpo #polityka #biznes
Kopyto96 - Strona "100 konkretów" Koalicji Obywatelskiej (PO). Co zawiera? Propozycje...

źródło: bekazko

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Całe szczęście jestem przedsiębiorcą a nie mężczyzną i dla mojej grupy są fajne ulgi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT BO MNIE DODAŁ NA CZARNOLISTO XD

Zwolnienie ze składki społecznej w 1 miesiącu, #!$%@? obliczania ZUS gdzie muszę płacić ZUS od sprzedaży firmowego samochodu xD czy dodatek na urlop

Nie wspominając o tym, że normalnie w niedzielę będę mógł iść do sklepu xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96:

Zapomniałem dodać, że nawet postulat przywrócenia emerytur służbom PRL mają xD Czyli nawet taki stary komuch ma większe prawa niż np 30 letni mężczyzna.

Parafrazując Lincolna, rząd przez komuchów, od komuchów, dla komuchów.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: A tak w sumie to co nam facetom w wieku 30 lat potrzeba, żeby mówić, że coś dostaliśmy? Bo mi tam jest stabilnie #!$%@? i co najwyżej mogę mówić, że nie dostaje przywilejów które baby dostają. Ale jakbym miał powiedzieć co ja chce to szczerze powiedziawszy nie widzę nic co bym potrzebował, a byłoby teoretycznie fair, a nie jakąś fanaberią na zasadzie, skoro babki chcą podpasek i aborcji to ja
  • Odpowiedz
  • 21
@Adrs17: I tam są postulaty takie jak stworzenie urzędu czy vat 8 % na branże beauty

@ruda_stuleja: Ja chcę mieć prawo do decydowania o dziecku, które ma być poddane aborcji, chcę mieć równy wiek emerytalny, chcę mieć bezpłatne badania, skoro mają je kobiety, dlaczego jestem gorszy?
  • Odpowiedz
@9Japko9: No to jak chcesz mieć prawo do decydowania o tym dziecku to rozumiem, że bierzesz za nie pełną odpowiedzialność i kobieta ma prawo do zrzeczenia się alimentów. I to samo w drugą stronę. Równy wiek emerytalny jak najbardziej zgoda, co do bezpłatnych badań, to chyba tylko prostata?
  • Odpowiedz
  • 25
@9Japko9: Czego nie rozumiesz? Wyobraź sobie związek. Dochodzi do wpadki. Mężczyzna chce dziecka, kobieta chce skrobać. Dlaczego o życiu tej istoty ma decydować tlyko jedna ze stron, skoro obie ponoszą odpowiedzialność?

Rozumiem, że jeśli mężczyzna nie chce, a kobieta tak i się rozstaną, to on ma nie płacić alimentów? Dla mnie spoko rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: niestety, z drugiej strony lepiej nie dostać nic, niż dostać np. ćwiczenia wojskowe, albo brak domniemanej niewinności przy posądzeniu o gwałt xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Poniewarz w rządzie rządzą mężczyźni, kobiety są tylko dekoracja, oczywistym jest że mężczyzna nie będzie pomagał innym mężczyznom tylko ich gnoił, bo to leży w ich interesie.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kopyto96: jak Tusku zrównał wiek emerytalny kobiet i mężczyzn to zagłosowaliście na PiS, który wrócił do niesprawiedliwego podziału, także sami widzicie ile warte są takie działania
  • Odpowiedz