Wpis z mikrobloga

Strona "100 konkretów" Koalicji Obywatelskiej (PO). Co zawiera? Propozycje dla kobiet i seniorów, ale czy dla mężczyzn? XD Otóż nie.

Kobieta ma mieć darmowe podpaski, darmową antykoncepcje, darmowe badania, aborcję bez zgody ojca, 1500 zł babciowego. Emeryci dostaną waloryzację emerytur i ściągną im opodatkowanie do 5000 zł brutto.

A ty faceciku? No cóż. Ty nie dostaniesz nic xD Masz tyrać na te wszystkie zachcianki i się nie wychylać. Jesteś robolem i bankomatem w jednym. Być może czeka cię jeszcze wycieczka w kamasze na ćwiczenia za psie pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapomniałem dodać, że nawet postulat przywrócenia emerytur służbom PRL mają xD Czyli nawet taki stary komuch ma większe prawa niż np 30 letni mężczyzna.

#pieklomezczyzn #bekazpodludzi #gospodarka #pracbaza #pieniadze #ekonomia #bekazlewactwa #heheszki #p0lka #cuckold #bekazpo #polityka #biznes
Pobierz Kopyto96 - Strona "100 konkretów" Koalicji Obywatelskiej (PO). Co zawiera? Propozycje...
źródło: bekazko
  • 55
@viero:

Aborcja do 12 tygodnia ciąży będzie legalna, bezpieczna i dostępna. Żaden szpital działający w ramach z NFZ nie będzie mógł zasłonić się klauzulą sumienia i odmówić zabiegu. Decyzja musi należeć do kobiety.


darmowe podpaski co prawda stąd, ale chodzi o to, że to postulują: https://oko.press/po-zabiera-sie-za-projekt-ustawy-o-menstruacji-podpaski-w-kazdej-szkole-tak-jak-papier-toaletowy-za-darmo

Z programu PO są też takie kwiatki

Wolność mierzona gigabajtami

Darmowy internet dla ludzi młodych

365 gigabajtów rocznie


https://platforma.org/upload/document/86/attachments/121/KO%20Program.pdf
@Kopyto96: oddalanie się do unii, szczucie na Ukraińców, obrona energetyki opartej na węglu, brak szkół w mniejszych miejscowościach ze względu na nierentowność, budowanie domków z gowna, szczucie na Żydów, szczucie na gejów, niebilansujące się obietnice niskich podatków, żarciki o usunięciu ZUS, nfz. Poza tym na jedynkach konfederacji są antysemici, ufolodzy, antyszczepionkowcy, ruskie onuce, homofoby, #!$%@? pragnące nierozerwalnych małżeństw, #!$%@? z ordo iuris, #!$%@? 5g. Mogę wymieniać dalej, ale w sumie mi
@Kopyto96: spoko bo oni i tak obiecują a nigdy nie realizują XD nikt ci tyle nie da ile ci tusk obieca( ͡° ͜ʖ ͡°)

Decyzja musi należeć do kobiety - w sumię tak, bo czemu nie? to w niej będzie się rozwijać pasożyt. myślę, że jak dwoje dorosłych, odpowiedzialnych ludzi decyduje się na dziecko to mają wszystkie kwestie dogadane i takiej kobiecie nie odwidzi się ot tak
spoko bo oni i tak obiecują a nigdy nie realizują XD nikt ci tyle nie da ile ci tusk obieca( ͡° ͜ʖ ͡°)


@viero: I co to ma być jakaś zaleta i ma mnie to przekonać do głosowania czy co? XD
@Kopyto96: a czy ja ciebie chcę przekonać do głosowania na kogokolwiek? XD ja tylko wypowiedziałem się na kwestie światopoglądowe. co wy tam sobie w tej polsce wybierzecie to zostawiam wam, mi na tym kraju nie zależy XD mnie tu nie będzie
@mroznykasztan: Nie wpłynie.

Ty masz uszkodzony mózg czy o co chodzi?

Wiesz co to jest tabletka dzień po?

Nastoletnia młodzież uprawia seks.
Szesnastolatka jak wpadnie powinna móc zażyć tabletkę dzień po.
Również trzydziesto- czy sześćdziesięciolatka