Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie wpisuje się z rynku matrymonialnego. Zrobiłem wszystko co mogłem żeby być atrakcyjnym facetem. Jeśli społeczeństwo mówi mi, że wystarczy być miłym, szanować kobiety, być schludnym, mieć dobry charakter i serce to zrobiłem więcej ponad to i co? i dupa. Spędziłem dużo czasu na #rozwojosobisty. Pomyślałem co mogę zrobić żeby być atrakcyjnym dla kobiet i zacząłem to robić. Wpierw podstawy czyli ubiór bo przecież lubią eleganckich a nie sebów spod bloku, więc tutaj wymiana garderoby i faktycznie czułem się lepiej w nowym wydaniu. To samo regularnie fryzjer. Kompletna zmiana żywienia co przełożyło się na lepszą sylwetkę, chudszą twarz i zdrowszą cerę. Żadnego alkoholu. Do tego ćwiczenia siłowe, basen, rower lub bieganie. Sylwetka znów na plus. Zacząłem używać regularnie kosmetyków żeby mieć idealną cerę. Wszystko to w połączeniu sprawiło, że czułem się pewnie i jak nowy - po prostu nowa szansa od losu. Zacząłem dokształcać się z nowych rzeczy i bardziej cisnąć te aktualne, które już coś umiem np. języki. Zrezygnowałem z rozpraszaczy i bezcelowego przeglądania internetu na rzecz wartościowych treści. Zacząłem wychodzić do ludzi. Na początku więcej do sklepów, galerii, dni otwarte muzeów, małe koncerty w plenerze, wystawy fotograficzne - no cokolwiek co jest w moim dużym mieście. Nie pamiętam jeszcze za jakie rzeczy się zabrałem i jakich rewolucji dokonałem w swoim życiu ale po tych 2 latach mam tylko frustracje. Nic mi to nie dało. Już wole sobie jeść fast foody, pić piwo i grać w gierki i będę bardziej szczęśliwy a w relacjach wyjdzie mi na to samo. Laski i tak wolą tych niechlujnych sebów albo pijaków bo są atrakcyjniejsi ale wolą gadać, że szukają inteligentnego i zaradnego i takich to już nie ma, wyginęli. Jak się nic nie zmieni do 30-stki to olewam to całe dbanie o siebie bo facetowi nie wypada mieć brzucha, nie wypada pić bo to nieatrakcyjne. Będzie mi już na tyle obojętne, że chyba będę wydawał kasę tylko na przyjemności. Nie wiem wyjadę do Tajlandii i tam będę rozwalać hajs czy coś xD

#przegryw #tfwnogf #blackpill #feels #zalesie #gorzkiezale #redpill #bluepill #stulejacontent #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami #tinder #badoo #randki #depresja #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie wpisuje się z rynku matrymonialnego. ...

źródło: comment_1632042328hfTzn9BVqI4VIobzGxmbG7

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 2
@mirko_anonim winna jest demografia i to że faceci szukają młodszych od siebie kobiet. Nakładają się na siebiewięc dwa efekty.

Mniejsza ioliść kobiet ogólnie i mniejsza ilość w szukanym wieku, bo maleje przyrost naturalny. W każdym kolejnym pokoleniu rodzi się jeszcze mniej ludzi ogólnie, to starsi faceci mają więc mniej kandydatek z młodszych pokoleń do dyspozycji.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Trafiasz na takie kobiety zwyczajnie. Trafiasz na kobiety które nie są gotowe na głębszą relacje i pewnie prędko nie będą, szukasz w złych miejscach. Kobiety na aplikacjach randkowych bardzo często nie szukają związku i partnerstwa tylko idealnego kolesia jak z filmu. Niestety nigdy takiego nie znajdą a jak je bliżej poznasz to okazuje się bardzo często że są samotne jak palec bez nikogo a i tak śni o
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ile masz lat? Nie próbowałeś odnowić kontaktu z jakimiś koleżankami ze studiów lub liceum, na nich Twoja metamorfoza mogłaby zrobić duże wrażenie. Dodatkowy plus że nie jesteście dla siebie obcy i zawsze można pogadać o "starych czasach".
  • Odpowiedz