Wpis z mikrobloga

  • 328
@Sigfried: Ja to bym się przełamała i poszła do urologa np., zamiast rysować w paincie swoje przyrodzenie i pytać wykopowych ekspertów. Ale co ja tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sigfried: siniaki to pół biedy, ale jesteś taki czerwony cały, że to najpewniej poważny problem z krążeniem (albo niepotrzebnie opalasz się nago bez kremu ochronnego). Tak czy inaczej marsz do lekarza. Pierwszego kontaktu, on jest - tadam! - od pierwszego kontaktu, sprawdzi, może zlecić badania, może skierować do odpowiedniego specjalisty.
  • Odpowiedz
Jako lekarz radzę się zbadać, to mogą być powiększone węzły chłonne, szczególnie jak nie bolesne pachwinowe typowe dla raka jąder bądź chloniaka hodgkinga. Czujesz ostatnio zmęczenie?
  • Odpowiedz
  • 4
@bartorex22: nie no wiadomo, pojde do lekarza, choc niechetnie pokaze siurka obcej osobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ło #!$%@? te węzły chłonne to może być dobry trop xD. moja mama często miała bolesne powiększone węzły koło szyi i przykładała sobie termofor (tak serio to czajnik z gorącą wodą xDD)

od dluzszego czasu jestem giga spiacy, nie jakos super zmeczony. Ale moglbym spac caly dzien, nie przypuszczalem
  • Odpowiedz