Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka tak... taniej

diva co tydzień inna - 100-150zl/h
tinderka to to samo co diva bo trzeba poświęcić na to czas i energię
gotowanie - katering
pranie - aż takim debilem nie jestem żeby nie umieć nacisnąć guzika na pralce i wsypać proszku
sprzątanie w domu - 30zl/h sprzątaczka raz na 2 tygodnie a jak dodatkowo dorzucę jej do 50zl/h to mi coś ugotuje w międzyczasie (raz mi zrobiła 150 pierogów z
ja przejrzałem na oczy jak obejrzałem odcinek Świata wg Bundych, co to Al wjeżdża do domu, a żona biegiem zaczyna sprzątać i odkurzać. Od tego odcinka swojej zabroniłem odkurzać i sprzątać w czasie gdy wracam z pracy ;)
@Mortimer_Gothic: @mirekwirek @Sprus @ChwilowaPomaranczka
Link do artykulu, ostrzegam, rak
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zawod-zona-a-pensji-brak-Ile-zarobilaby-kobieta-dbajac-o-dom-i-dzieci-Co-roku-byloby-ja-stac-na-kupno-kawalerki-8560078.html

Jak to wyliczyli? Ano, sprzatanie codziennie 150zl/dzien

Sprzątanie mieszkania o powierzchni 50 metrów kwadratowych to koszt 150 zł (bez okien, których umycie to dodatkowo od 50 zł w górę każde). 200-metrowie mieszkanie to z kolei już około 500 zł. Codzienne sprzątanie kosztowałoby więc w miesiącu 15 tys. zł, co rocznie daje ponad 182 tys. zł (w końcu okna trzeba umyć przynajmniej
@ChwilowaPomaranczka
taa tyle, że wszystkie kobiece obowiązki jestem w stanie zrobić z lepszym lub gorszym sukcesem samemu ale taka typowa panienka nie poprowadzi samochodu bo się boi, nie wybierze sprzętu bo się nie zna, nie załatwi formalności bo się wstydzi, remontu nie zrobi bo nie ma siły, a na koniec powie, że nie posprząta bo nie jest sprzątaczką...

Co prawda znam kobiety co prowadzą auta, są rezolutne i mają karierę ale wtedy