Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Madin5 patus bije kogoś na ulicy, mając do tego dwa bydlaki na smyczy, a ty chcąc zaimponować postawa obywatelską idziesz się z nim szarpać?
XDDDDD
Dobrze ze cie te psy nie zagryzły, fajnie, że zadzwoniłeś po policję i fajnie, że to opisałeś, to może następni będą po prostu bardziej ostrożni. Ja jednak preferuję podejście, że patus to patus i jak cię zabije przez przypadek to się nad tym zastanowi za 3 dni
@Madin5: dzisiaj mi się śniło, zostałem pogryziony przez psa. Wchodzę na Mirko i pierwsza rzecz to twój wpis. Wielki szacun za postawę, niewiele ludzi by tak zrobiło. Patologię trzeba tępić
dzisiaj mi się śniło, zostałem pogryziony przez psa. Wchodzę na Mirko i pierwsza rzecz to twój wpis. Wielki szacun za postawę


@jedrek1212: W sensie za poświęcenie takie żeby Twój proroczy sen się spełnił? xD
Wystarczy posiadać w Polsce zakazaną-agresywną rasę psa mówiąc że to nierasowy tylko kundelek.Całkowity zakaz posiadania amstafów oraz pitbulów czy jest rasowy czy nie.
@Madin5:

NIE POLECAM OBSŁUGI Sirin Bodrum Döner Kebab, która ewidentnie znała typa. Kiedy za nim szedłem i dzwoniłem na policję to typ tam wszedł, zamówił jedzenie, przywitał się z obsługą... Po czym dostał jedzenie i wypuścili go tylnym wyjściem. Jednak to nic nie dało, bo poszedłem na tył lokalu, odepchnąłem obsługę i dalej za typem szedłem.


O NIE! Obsługa kebaba, do której ten sebix zapewne często zawitał ZNAŁA GO i nie
@Madin5: dziękuję Ci za Twoją reakcję, jesteś spoko gość!
Morda sie cieszy czytając, że właścicielowi jego własne pieski zafundowały sesję dogoterapii.
SZkoda, że tobie też, ale mam nadzieję, że szybko się wyliżesz.

A tak swoją drogą to:
Czy to prawda, że Sirin Bodrum Döner Kebab zlokalizowany przy ulicy Jana Pawła II 18 może być zamieszany w ukrywanie sprawcy rozboju?