Wpis z mikrobloga

PiS ma niecałe 5% przewagi. Piękne! I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować... nie zapomnę tych obrazków. Osiem lat czekałem na ten moment, by słuchać skowyt PiSowskich funkcjonariuszy i pękających dup wykopowych konfederatów. Wrócą w końcu normalniejsze media publiczne, zmieni się klimat i styl uprawiania polityki wewnętrznej i zagranicznej. Wiele nie oczekuję, ale wiem, że po prostu będzie lepiej. Normalniej.

#wybory #bekazpisu #polityka
  • 117
  • Odpowiedz
@budep:

I ci wszyscy młodzi ludzie czekający godzinami, by zagłosować


@budep: tak, ale jednocześnie mają pół miliona mniej swoich głosów niż 4 lata temu :D

nie tylko największa frekwencja w historii, ale 500k elektoratu odfruinęło
  • Odpowiedz
@kajak98: i tak i nie - potencjalny wyborca PiSu to wyznawca Kadaffiego. Tam nie ważne, że kradną, są afery, ale dajooo. Każdej innej władzy zwykli ludzie będą patrzeć na ręce- tam wyborcy są dużo bardziej świadomi. Zobacz porównanie afer - za Tuska aferą były ośmiorniczki i brak wpisania zegarka w oświadczenia. Za Kadaffiego kilka baniek w działkach przepisanych na żonę to nie afera, 5000 usd za wizę to nawet nie aferka,
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv:

wielcy meczennicy fajnopolscy xD juz zapomnieliscie, ze wybory byly sfalszowane? xDDD

fajnopolscy


A ja wiem od kogo wy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak przy okazji, jak na najbardziej polskiego polaka to dziwne, że nie użyłeś ani jednego polskiego znaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv w sumie trafny komentarz, bo to wszystko trzeba by było zebrać do kupy. PiS przed wyborami uchwala zasadę przepadnietych glosow zza granicy po 21, bo wiedzą że zagranicą głosować będą na KO. PKW zgodnie z rozkładem jazdy współpracuje i głosów zza granicy nie liczy, przez co niektóre komisję bez ustanku od 36h pracują.

Ostatecznie jednak okazuje się, że opozycja wygrywa. Oprócz tego, jest taka za jaką się podawała- jednolita. PiS przegrał
  • Odpowiedz
japa tam, fajnokremlaku


@splinter96: tyle lat a dalej nie umiecie znalesc odpowiedzi na fajnopolaka xDDD
Ale rozumiem - najpierw wybory falszuja, potem czolgi na ulice wyprowadzaja xD

Czy tylko mi to śmierdzi szwindlem? Szwindlem który się ostatecznie nie odbył,


@ChomikSon: xD no, a chipy ze szczpionek mialy sie aktywowac przez 5G, ale rzad swiatowy przestraszyl sie ze szury ujawnily prawde i sie wycofali. No tak bylo
  • Odpowiedz