Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Madin5: lo panie, jesli to nie bait to szacun za postawe obywatelska. Uwazaj na siebie ,sprawdz czy nei masz wscieklizny i am nadzieje ze dojada typa
  • Odpowiedz
Białorycerzykowaniem byłoby, gdyby chciał bronić tylko samice, którymi jest seksualnie zainteresowany (bez wzajemności), po to, żeby je przelecieć. Tu przypadek jest zupełnie inny, gość zawalczył o sprawiedliwość, zwykłą przyzwoitość, ryzykując własnym zdrowiem, za co należy się szacunek.


@PoncjuszPijak: Był z jakąś dziewczyną, której mógł chcieć zaimponować, żeby ją przelecieć.
  • Odpowiedz
@Madin5 Szacun dla Ciebie Mirku, że Ci się chciało i się nie bałeś. Patrząc po rasie psów oraz kolczatkach musiałeś trafić na niezłego #!$%@?, tak że szacun x2 i oby skończyło się to dla niego wyrokiem, a Tobie życzę powrotu do zdrowia.
  • Odpowiedz
@Madin5: Trzeba było nie białorycerzyć, jak to Warszawa to pewnie ta kobieta to była jakaś postępowa wyborczyni Czaskowskiego, która sprowadziłaby 5 Mokebe na twoje miejsce, bo tym gdy the psy by cię zagryzły.
  • Odpowiedz
  • 37
@Cedrik @KondominiumKatoSocjalistyczne @picasssss1 no cóż, już niejedną taka sytuację miałem. Uważam, że taką patolę co bije przechodniów trzeba tępić. A kto ma działać, jak nikt nie zgłosi albo nie wykrycie sprawcy? liczyłem na szybsze przybycie policji, zwykle to było kwestia 2-5 min, więc liczyłem że już za chwilę. Tym bardziej, że byłem w samym centrum. Teraz To zajęło 30 min, a psy mnie pogryzły po 15. Co najlepsze, właściciela też. Do czasu
  • Odpowiedz
Pałki nie miałem przy sobie, może i lepiej? Bo na 100% bym zatłukł psa.


@Madin5: w pełni uzasadnione to by było, tak samo jak wyjęcie noża i #!$%@? psa(w momencie gdy atakuje człowieka), gdyby właściciel się rzucał (atakował cię przy tym) dźgnięcie go nożem też w pełni uzasadnione, pamiętaj, że psy to rodzaj broni, w tej sytuacji właściciel używał broni wobec nieuzbrojonych cywilów. Żeby była jasność jestem przeciwnikiem używania broni w
  • Odpowiedz
  • 8
@kamil-talaga-18: prawdopodobnie ktoś już też zgłosił, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem jak gadałem z policją jeszcze potem. Dowiem się więcej pewnie za parę dni/tygodni
  • Odpowiedz
Zadzwoniłem od razu na policję, ale... Czekałem łącznie z 30 minut.


@Madin5: oczywiście nie było wolnych milicjantów, bo oni mają ważniejsze sprawy takie jak obrona pomnika ze schodami albo pewnej willi na Żoliborzu
  • Odpowiedz
Twoje bezpieczeństwo, jej bezpieczeństwo, opisanie akcji, Ty i różowa w formie świadka i konie


@Cedrik: tak by było modelowo, ale pewnie w grę wchodzą bardzo silne emocje i chęć dorwania bandyty.

@Madin5 gosciu z dwoma agresywnymi psami, po pobiciu kobiety ot tak jakby nigdy nic wchodzi sobie do lokalu i zamawia kebaba?! Wtf?! A policja do tego czasu nie przyjechala?
Jakby policja chciała to mogli by dojechać kebabownie za pomaganie przestępcy.
  • Odpowiedz
@Madin5: Na pewno to była przypadkowa kobieta? Kiedyś byłem świadkiem jak facet w biały dzień okładał kobietę po twarzy. Było pełno ludzi, każdy przechodził obok i nie reagował. Ja stałem pod sklepem, czekałem na kogoś i obserwowałem całą sytuację. Facet obił kobiecie twarz a później oni zaczęli się kłócić, gadać ze sobą i widać było że się znali. To była chyba jakaś patologiczna para. Dla mnie to dziwne że facet sobie
  • Odpowiedz
Takie to miłe pieski


@Madin5: to chyba jakieś pitbulle, czy mieszanki z pitbullem? Myślałem że jak taki ugryzie to nie puszcza tylko trzyma i wyszarpuje ci ranę, a tutaj masz ewidentnie obrażenia od ugryzień, ale bez trzymania ręki i szarpania, trochę ciężko mi sobie poukładać przebieg tego zdarzenia w głowie, dobrze, że nie stało ci się nic poważniejszego, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dojechania patusa w sądzie + odszkodowania, chociaż
  • Odpowiedz