@prostymirek: no bo siedzieli w dziurze po ciemku i dopiero jak inny dowódca zaczął dowodzić to się nimi zainteresował i w ciągu kilku tygodni ich ewakuował. Zastanawiam się tylko dlaczego nowych żołnierzy wsadzili w tę dziurę.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Był ktoś w MRU?
Międzyrzecki Rejon Umocniony.

Faktycznie jest tam tak zimno, żeby brać długi rękaw, czy na luzie koszulka?

Trasa 4 godziny.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach