Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tak sie kończy białorycerzykowanie.


@Anastazjajestem: Białorycerzykowaniem byłoby, gdyby chciał bronić tylko samice, którymi jest seksualnie zainteresowany (bez wzajemności), po to, żeby je przelecieć. Tu przypadek jest zupełnie inny, gość zawalczył o sprawiedliwość, zwykłą przyzwoitość, ryzykując własnym zdrowiem, za co należy się szacunek.

@Madin5, dobrze mieć na takie akcje pałkę teleskopową.
  • Odpowiedz
@Madin5: postawa spoko ale żeby iść za typem? Głupota. Rozdzielasz/deeskalujesz sytuacje i zostajesz z ofiarą jako pomoc a nie jako szeryf uganiasz się za #!$%@? wie kim. Szanuj swoje zdrowie i życie, bo mogło to się skończyć losowa wzmianka o zasztyletowanym gościu i orderze z ziemniaka który rodzina postawi na twoim grobie.
  • Odpowiedz
poszedłem za typem


@Madin5: I tu właśnie popełniłeś błąd. Jesteś Batmanem?

Gość miał dwa psy. W tej sytuacji nagrywasz gościa szybko i wracasz do pokrzywdzonej, czekacie na Policję. Twoje bezpieczeństwo, jej bezpieczeństwo, opisanie akcji, Ty i różowa w formie świadka i koniec. A nie, że idziesz za typem i jego DWOMA PSAMI i się dziwisz, że masz pogryzienia.
Tym miała się zając policja, nie Ty. Ty jako dobry człowiek zabezpieczasz siebie,
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: no pewnie cie zaskoczę ale psy się czasem gryzą, kundle tak samo i inne rasy nie tylko te nielubiane na wykopie. A z resztą co ja ci będę pisał xdd
I tak to nie ma sensu. Jak lata edukacji zawiodły to ja w krótkiej wiadomości coś u ciebie zmienię? Xdddd
  • Odpowiedz
I tu właśnie popełniłeś błąd. Jesteś Batmanem?


Gość miał dwa psy. W tej sytuacji nagrywasz gościa szybko i wracasz do pokrzywdzonej, czekacie na Policję. Twoje bezpieczeństwo, jej bezpieczeństwo, opisanie akcji, Ty i różowa w formie świadka i koniec. A nie, że idziesz za typem i jego DWOMA PSAMI i się dziwisz, że masz pogryzienia.

Tym miała się zając policja, nie Ty. Ty jako dobry człowiek zabezpieczasz siebie, różową i poszkodowaną. I jesteś
  • Odpowiedz