Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: raz taki pies sasiada rzucił się na moją żonę, ale zdążyła wskoczyć do auta. Biegał sobie po ulicy. Policja przyjechała, pies beż rodowodu więc nie jest rasy niebezpiecznej więc może biegać bez kaganca. Dali pouczenie sąsiadowi i tyle, bo "piesek nikogo jeszcze nie ugryzl" :(
  • Odpowiedz
  • 43
Dobra, można już chyba podsumować:
tl;dr pobita kobieta podobno również złożyła zawiadomienie, sprawa z tego co wiem trafi do sądu. Nawet jak nie, to powództwo cywilne.

- czemu rzucasz się na patusa z dwoma psami: Staliśmy na przejsciu dla pieszych. Wokół inni ludzie. Jak będę stał na światłach i zobaczę psa to mam uciekać na drugą stronę? Co z przechodniami obok? Policja już dawno powinna być. Robiłem co mogłem, by utrzymać kontakt i wiedzieć gdzie jest typ, przytrzymać go jak najdłużej w miejscu, gdzie go najlepiej zlokalizować - środek ronda, bo już pewnie gdzieś niebiescy są. Nie dotykałem go, nie krzyczałem, jedynie mówiłem "czekaj tu na przyjazd policji i tam wyjaśnimy". Mam przed każdym psem uciekać? Co drugi pies na spacerze "atakuje"/szczeka/przegania inne psy na spacerach.
Fizyczna konfrontacja nie była celowa ani planowana, w sumie to samego typa nawet nie dotykałem chyba ani on mnie.

Miałem
Madin5 - Dobra, można już chyba podsumować:
tl;dr pobita kobieta podobno również złoż...

źródło: IMG_20230616_103414

Pobierz
  • Odpowiedz
Stary, szanuje w opór i dziekuje za postawe. Takich ludzi jak Ty powinno być więcej i chcialbym, żeby ludzie tacy jak Ty szli pracować w Policji, bo aktualna jakość polskiej policji budzi śmiech i politowanie
  • Odpowiedz
@Madin5: brawo. A nocka w szpitalu czy niepotrzebna? Nigdy nie wiadomo, może po czasie się okazać że masz wstrzasniecie mózgu czy coś a wtedy odszkodowanie od typa hoho xd
Albo straty psychiczne ale to już trzeba chyba być niezłym aktorem żeby przed psychiatrą udawać uszczerbek na zdrowiu psychicznym
  • Odpowiedz
@Madin5: w komentarzach ktoś wczoraj napisał nazwę gazu coś tam coś tam fox green, teraz nie ma. Usunął komentarz? Pewnie jeden z tych co każdy swój komentarz kasują... co za dzbany
  • Odpowiedz
przy rondzie ONZ jest masa kamer, jeśli znasz godzinę o której kupował kebsa i zapłacił kartą to jest kolejny trop. Powinno się udać go dorwać.


@radio_dalmacija: wszystkie pewnie na liveview
  • Odpowiedz