Wpis z mikrobloga

Przypominam poprzednie rządy PO-PSL dla smarkaczy co nie znają / jeszcze się nie interesowali, oraz dla tych co zapomnieli:

1) Zarobki były niższe,

2) siła nabywcza średnich zarobków była niższa,

3) nie wspominając o płacy minimalnej poniżej granicy ubóstwa.

4) bezrobocie było znacznie wyższe

5) istniała republika kolesi - Platforma + zaprzyjaźnieni biznesmeni zgarniali całą śmietankę i większość wytworzonego PKB

6) jeśli chodziło o inwestycje gospodarcze lub poprawę warunków bytowych społwczeństwa to cały czas były teksty ,,nie ma pieniędzy" (bo musiało starczyć na to z pkt 5.)

7) budowa i remonty dróg marginalnie małe w porównaniu z rządami PiS

8) zatajane umowy z podmiotami czy to krajowymi czy zagranicznymi (gaz z Rosji)

9) wbrew obietnicom o obniżanie podatków, to podnoszenie ich

10) zawłaszczenie OFE na rzecz ZUS

11) chcieli przyjąć relokowanych nielegalnych imigrantów (nie zdążyli wprowadzić tego w życie).

P.S. Ja osobiście musiałem za PO za chlebem jechać siedzieć do Anglii do zwykłych robót i nie jestem ze wsi zabitej dechami, tylko z miasta wojewódzkiego. Niecały rok po objęciu rządów PiS wróciłem do kraju i mogłem, i zacząłem rozwijać się lepiej na etacie. A teraz? Robię dobre biznesy i się jeszcze bardziej rozwijam.

To były rządy PO-PSL. W rządach z dodaną do tego jeszcze Lewicą tym bardziej nie spodziewam się niczego dobrego dla kraju (ale ja się nie dam złamać).

#wybory #polityka #polska #historia
  • 140
@Adamfabiarz:

8) zatajane umowy z podmiotami czy to krajowymi czy zagranicznymi (gaz z Rosji)


Pokaż mi kolego gdzie znajdę umowy gazowe zawierane przez rząd PIS na gaz z USA czy Norwegii (o którym sam Morawiecki mówi że jest cytat "bardzo drogi")???

Dla twojej informacji bo gówno wiesz w temacie:

Wszystkie umowy gazowe są tajne. I praktyka ich utajniania zaczęła się od czasów rządów PIS 2005-2007

Ale czasem lubią wyciekać poufne dokumenty
szef_foliarzy - @Adamfabiarz: 
8) zatajane umowy z podmiotami czy to krajowymi czy za...

źródło: FZx1KcKWQAE_gaV

Pobierz
napisał drugi punkt że silna nabywcza była niższa


@Murland9794: napisał, ale jak w przypadku pozostałych punktów, nie oznacza to że to prawda. Gdybyś zechciał się douczyć, sprawdź sobie na przykład na początek indeks big maca. Może to ogarniesz... Może coś zrozumiesz...