Wpis z mikrobloga

155 772,19 - 87,19 = 155 685,00

Tegoroczny Bieg Rzeźnika nie należał do najłatwiejszych. Czas o ponad 2h gorszy niż w zeszłym roku pomimo znacznie lepszej formy. Trasa o 4 km dłuższa niż ostatnio, początkowo łatwa i bez nadmiaru błota, przerodziła się jeden wielki potok po pierwszej burzy. Większość ścieżek oferowała śliskie błoto po kostki. Praktycznie żadne buty nie dawały jakiejkolwiek możliwości zbiegania z góry. Paradoksalnie szybsze były podejścia niż zbiegi. Po burzy trafiły się jeszcze 2 solidne ulewy nie dając szans na wyschnięcie ani ścieżkom, ani uczestnikom.
Gratulacje ukończenia biegu i medal na mecie smakowały tym lepiej, że blisko połowa par nie zdołała ukończyć biegu w limicie.
Prawdziwy Rzeźnik!

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #rusztorun

Skrypt | Statystyki
Pobierz grool - 155 772,19 - 87,19 = 155 685,00

Tegoroczny Bieg Rzeźnika nie należał do najł...
źródło: GarminConnect_20230610-122506
  • 13
@scorp02 @sedros @enteropeptydaza @candys @Grzegiii: dzięki po stokroć. Przewyższenia wyszło 4276m wg zegarka, a 50m mniej wg oficjalnego tracka.
@enron: czasami jeden pechowy krok wystarczy żeby stracić szansę na ukończenie biegu. Mam nadzieję że to nic poważnego i w przyszłym roku kolega powalczy o pierwsze miejsce (òóˇ)
Ja na szczęście wg wykopowych ekspertów Rzeznika przeszedłem, więc szanse na kontuzje były mniejsze.
@grool

Haha, jak co roku… na rzeźniku masz 80% szans na błoto, tam prawie zawsze pasa podczas biegu, albo padało ostatnie dni przed biegiem :-)

Chociaż z drugiej strony, mój ulubiony bieg górski, inne jakoś nie mają takiego dobrego klimatu