Wpis z mikrobloga

@Zielony_Minion: No oczywiście, dlatego przez lata Platforma Obywatelska głosuje jak PIS żeby ci ich nie grillowali xD jak po 15 latach głosowania tak jak PIS uda im się w końcu wygrać wybory to będą głosować inaczej!


@yaah: ja wiem, że to debilne. Ale co mam sobie powiedzieć, żeby mieć nadzieję że ten kraj jeszcze się kiedyś ogarnie?
  • 37
Ale nie jest to ich metoda żeby skruszyć ten pisiowy beton w beretach?


@Zielony_Minion: jak wyzej kolega napisal we wszystkim glosuja tak jak PiS a babciowe to kolejny socjal tak jak kredyty 0% i 800+ ktore tusk forsuje na 1 czerwca. Nie daj sie oglupiac. Glosuja tak samo jak PiS bo sa takimi samymi socjalistami. Zobaczyli ze to dziala i pozwala wygrac wybory wiec robia to samo co kaczor.
@Zielony_Minion

@Bloodhorn: myślę, że tu wchodzi strategia wyższego stopnia. Gdyby tak nie zagłosowali, to od rana miałbyś w TvPis grillowanie, jak to Tusk nienawidzi czwartoklasistow.


A za, dzięki szmacie i tak by przeszło. Tak źle i tak niedobrze()

czy to się różni czymkolwiek od logiki starych dziadów że i tak głosują tylko na pis bo i tak PiS wygra? xdd
@Bloodhorn: nie sądzę że tyle, to tylko kiełbasa dla plebsu, mają lepsze sposoby żeby defraudowac hajs i nie potrzebują do tego laptopa dla czwartkoklasisty

Sama inflacja która wywołali wyciąga z kieszeni obywateli tyle że laptop dla czwaroklasisty to drobniaki