Wpis z mikrobloga

@Bloodhorn: a tak wlasciwie to po co im te kompy? Covid minal, ksiazki jak istnialy tak istnieja. Rodzice z 500+ wkrotce 800+ nie potrafia odlozyc 800-1500zl na poleasingowy laptop? Ja kompa sie doczekalem w wieku 8-9 lat z czego stary przez wiekszosc czasu go okupowal bo ogladal kiepskich na ipli, ale jakos przezylem bez wlasnego komputera i wierze ze w tych czasach tez sie da XD
o ile tez kiedys tak myslalem to od czasu kredytow 0% i babciowego juz w to nie wierze. PO tak glosuje bo to popiera i tyle w temacie ¯_(ツ)_/¯


@Bloodhorn: z babciowym nie znam sprawy, ale co do kredytów 0% to było już głosowanie w sejmie?
@Bloodhorn: a skad ci sie wzielo ze zaraz pojde na Zoidberga glosowac? Zreszta patrzac na moich lokalnych " dzialaczy" konfy to sie dosyc ciekawy obraz nasuwa, mianowicie
Działacz n1.- szkolny nieudacznik, z bieda ukonczone powiatowe liceum ale jakze zostal radnym gminy, prywatnie gorliwy katolik pracujacy jako szkolny wozny nota bene robota zalatwiona przez burmistrza
Działacz nr2.- chlopak po zawodówce, jakies zawiasy w przeszlosci, czas wolny od roboty na czarno zabija nalgowym
@Bloodhorn: mnie ciekawi, dlaczego za każdym razem, jak patrzę na wyniki głosowań to konfederacji nie ma w całości. Mają 9 członków, a zawsze nie ma jednego, czy dwóch. To ponad 20% absencji.
@Bloodhorn no i cyk, chociaż teraz bardziej mnie interesuje czy oni sami zrobią przetarg na laptoki czy dadzą gówniakom bony, z wyliczeń wychodzi około 2500zł za laptopa, to jest sporo, za laptopa dobrej marki z windowsem do prostych prac wystarczy w granicach 1800zł