Wpis z mikrobloga

  • 68
Gdyby tak nie zagłosowali, to od rana miałbyś w TvPis grillowanie, jak to Tusk nienawidzi czwartoklasistow.


@Zielony_Minion: No oczywiście, dlatego przez lata Platforma Obywatelska głosuje jak PIS żeby ci ich nie grillowali xD jak po 15 latach głosowania tak jak PIS uda im się w końcu wygrać wybory to będą głosować inaczej!
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion: No oczywiście, dlatego przez lata Platforma Obywatelska głosuje jak PIS żeby ci ich nie grillowali xD jak po 15 latach głosowania tak jak PIS uda im się w końcu wygrać wybory to będą głosować inaczej!


@yaah: ja wiem, że to debilne. Ale co mam sobie powiedzieć, żeby mieć nadzieję że ten kraj jeszcze się kiedyś ogarnie?
  • Odpowiedz
  • 37
Ale nie jest to ich metoda żeby skruszyć ten pisiowy beton w beretach?


@Zielony_Minion: jak wyzej kolega napisal we wszystkim glosuja tak jak PiS a babciowe to kolejny socjal tak jak kredyty 0% i 800+ ktore tusk forsuje na 1 czerwca. Nie daj sie oglupiac. Glosuja tak samo jak PiS bo sa takimi samymi socjalistami. Zobaczyli ze to dziala i pozwala wygrac wybory wiec robia to samo co kaczor.
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion: no ale jak oni chcieli być Alternatywą od pisowskiego socjalizmu to wystarczyło nie głosować za, idealnie pokazuje to że tak naprawdę im zależy bardziej na głosach emerytów czy innej maści ludzi którzy tę TVP oglądają.
  • Odpowiedz
Gdyby tak nie zagłosowali, to od rana miałbyś w TvPis grillowanie, jak to Tusk nienawidzi czwartoklasistow


@Zielony_Minion: rozumiem że po tym głosowaniu tvp będzie chwalić po za głosowanie?
Szachy 5D, dla debili. PO pluje wam w twarz a wy udajecie że deszcz pada, brakuje jeszcze słynnej urojonej koalicji konfy z PiS i mielibyśmy komplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@Zielony_Minion

@Bloodhorn: myślę, że tu wchodzi strategia wyższego stopnia. Gdyby tak nie zagłosowali, to od rana miałbyś w TvPis grillowanie, jak to Tusk nienawidzi czwartoklasistow.


A za, dzięki szmacie i tak by przeszło. Tak źle i tak niedobrze()

czy to się różni czymkolwiek od logiki starych dziadów że i tak głosują tylko na pis bo i tak PiS wygra? xdd
  • Odpowiedz
  • 8
@OnionBishop: nie ogarnales jednej rzeczy. Tego ze lapki beda warte 3k ale beda kosztowaly 3k + cos ekstra. Do tego ustawa obejmuje tez nauczycieli ktorzy dostana bon laptokowy xD

PiS tak zakreci ze zamiast 900mln zaplacimy 9mld.
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: nie sądzę że tyle, to tylko kiełbasa dla plebsu, mają lepsze sposoby żeby defraudowac hajs i nie potrzebują do tego laptopa dla czwartkoklasisty

Sama inflacja która wywołali wyciąga z kieszeni obywateli tyle że laptop dla czwaroklasisty to drobniaki
  • Odpowiedz
  • 4
@OnionBishop: nie ma co gdybac o realnych kwotach bo jeszcze nawet przetargu nie bylo (niby byl ale sklada sie z 3 etapow i byl narazie tylko 1). Tyle ze jak pisalem ustawa obejmuje tez bony dla nauczycieli.
  • Odpowiedz